26 ALGEMEENE ZAKEN. DE ARMENRAAD. (Secretariaat: Jansweg 39) Telefoon 12700. De Armenraad te Haarlem werd opnieuw ingesteld bij Kon. Besluit van 22 Maart 1926 en den Sen Juli 1926 d.a.v. door den Burgemeester geïnstalleerd. Zijne taak, omschreven in art. 56 der Armenwet is o.a. de samenwerking van alle instellingen en particulieren ten aanzien der Armenverzorging te bevorderen. Hij stelt, op verzoek, gratis een onderzoek in naar de Omstandigheden van personen, die zich bij particulieren of instellingen om hulp hebben aangemeld. Het aantal leden van den Armenraad is 71, dat der bestuursleden 7. Bestuur: Mr. Dr. W. P. Vis, Voorzitter. F. H. Smit. Mr. P. E. Barbas, Secretaris. W. Korvinus. Mr. R C. Bakhuizen van den Brink. P. J. van Kessel. Mr. J. W. Kool. G. Wolzak. RECLASSEERINGSRAAD. Reclasseeringsraad in het Rechtsgebied van het Arrondissement Haarlem. (Ingesteld bij beschikking van den Minister van Justitie, d.d. 14 December 1916). Bureau: Badhuisstraat 12, Telefoon 13276. Mr. J. N. J. E. Heerkens Thijssen, Voorzitter. Mr. J. D. Pasteur, Vice-Voorzitter. W. P. J. Overmeer, Badhuisstraat 12, Secretaris. Leden Mr. J. N. J. E. Heerkens Thijssen. Mr. J. D. Pasteu.r Mr. A. R. Andringa. Mr. C. Blankevoort. De Directeur der Strafgevangenis. A. Meerman. T. P. van der Leer. H. Hylkema. P. Volger. F. H. Richters. J. G. A. Klein. Mr. A. F. H. Schreurs. Mevr. Is. Droog-Deckers (Heemstede) Mej. P. Hulsbosch. Reclasseerings- Ambtenaar. W. P. J. Overmeer, Bureau: Oude Groenmarkt 20, Tel. 14678. VEREENIG1NG „GROEN VAN PRINSTERER" (voor lager en meer uitgebreid lager onderwijs op geref. grondslag). Bestuur: G. v. d. Boogaard, Kleverlaan 24. L. D. v. d. Houten, Joh. de Breukstr. 20 W. F. Jansen, Schalkburgergracht 84. A. de Maaker, Prinsessekade 32 Johs. J. van Schuylenburg, Klopper singel 109. G. Wolzak Hzn., Van Edenstraat 20. J. H. Zeldenrijk, Rozenhagenstraat 40. H. B. Weijland Jr., Voorz., Velserstr. 8. Prof. Dr. A. A. van Schelven, Vice- Voorzitter., Kenaupark 18. D. A. C. v. d. Hoorn, Secretaris, Ged. Oude Gracht 83. J. J. Alta Czn., 2e Secr., Kruisstr. 25. M. Hogenbirk, Penningmeester, v. d. Vinnestraat 15. JUSTITIE. Arrondissements-Rechtbank. Tot het rechtsgebied der Arrondissements-Rechtbank behooren de kantons Haarlem, Haarlemmermeer, Purmerend en Zaandam. Zitting: Voor Burgerlijke Zaken, des Dinsdags te 9/2 ure. Strafzaken, des Maandags, Donderdags en Vrijdags te 10 ure. Bureau van Consultatie en Bureau voor Rechtsbijstand voor Strafzaken voor onvermogenden iederen Vrijdag nam. \/2 uur. Mr. J. D. Pasteur, President. Mr. W. H. van Nes van Meerkerk, Vice-President (1 Dec.). Mr. G. Sluis, Rechter. Mr. Th. Maassen, Rechter. Mr. H. Haga, Rechter. Jhr. Mr. E. J. Strick van Linschoten. Mr. Dr. W. F. M. Schutte. Jhr. Mr. F. W. v. Styrum, R.-Plaatsv. Mr. S. H. Vening Meinesz, R.-Plaatsv. Mr. H. P. Visser 't Hooft, R.-Plaatsv. Mr. L. V. Hoog, Rechter-Plaatsv. Mr. J. H. Smits, Rechter-Plaatsv.

Adresboeken Haarlem | 1929 | | pagina 30