ALGEMEENE ZAKEN. 27 Openbaar Ministerie. Off. van Justitie. Mr. A. R. Andringa, Subst.-Off. v. Jus. Mr. W. M. Paardekoper, Overman Subst.-Off. van Justitie. J. A. Breuker, Bureelchef ten Parkette van den Officier van Justitie. H. G. C. Meijer, Hulpschrijver. Mej. Ph. J. F. Hinrichs, Rijksklerk 2e kl. F. Dekker, Griffie. Mr. Tj. Dijkstra, Griffier. Mr. Dr. Jhr. B. v. d. Brandeler, Subst.- Griffier. Mr. A. W. Baron Sloet, Substituut- Griffier. Klerken ter Griffie en Rechtsbedienden. K. H. Kerkhoff, Rijkski. Ie kl. Bureel chef, Griffie Rechtb., waarn. Griffier. D. van Heusden, Rijksklerk 2e kl., waarn. Griffier. H. van Turnhout, Rijksklerk 2e klasse, waarn. Griffier. Beëedigde C. Heijman, Engelsche taal. Dr.A. H. Garrer, Latijnsche taal. G. A. v. d. Heijde, Fransche taal. G. van der Laan, Fransche taal. Ch. Tischman, Russische taal. A. Amons, Zaandam, Scandinavische en Russische talen. Mej. M. Davids, Rijksklerk 2e kl. N. van der Oord, Schrijver. A. van Krieken, Schrijver. Ch. Meijer, Schrijver. A. M. Verkerk, Bode-Concierge. J. A. Dekker, Vaste Knecht. Vertalers. L. Wildermuth, Engelsche taal. Mej. J. A. M. Nijboer, Heemstede, Zweedsche taal. Mevr. J. L. van SluijsBarbiers, Fr., Italiaansche en Spaansche taal. Mej. E. W. Schotel, Engelsche taal. J. C. Besteman, Fransche taal. Deurwaarders. H. v. .d Weetering te Zaandam. J. D. Smit, te Haarlemmermeer. H. Heilo, te Purmerend. J. N. Warnier. J. van Wijngaarden. A. v. d. Bosch. Kantongerecht. Tot het kanton Haarlem behooren de gemeenten Bennebroek, Beverwijk, Bloemendaal, Haarlem, Haarlemmerliede en Spaarnwoude, Heemskerk, Heem stede, Schoten, Spaarndam, Velsen, Wijk aan Zee en Duin en Zandvoort. Zitting: Voor Burgerlijke Zaken, des Vrijdags te 11 ure. Strafzaken, des Woensdags te 10 ure. Extra-judicieele werkzaamheden, des Vrijdags te 10 ure. Mr. W. G. Del Baere, Kanton-Rechter. Mr. P. F. H. Bijl de Vroe, Kanton- Rechter. Mr. A. H. J. Merens, Plaatsverv. Mr. Dr. W. P. Vis, Mr. J. E. v. d. Boon, Griffier. Jhr. Mr. A. Reigersman, Subst. Griffier. Mr. B. v. d. Burg, Ambt. O. M. Mr. D. J. H. Stam, Ambt. O. M. H. C. L. Looman, Rijksklerk le kl., Bureelchef ten parkette, Ambtenaar O. M. M. W. Tjepkema, Bureelchef ter Griff. en waarn. Griffier. G. M. L. v. Engelen, Rijksklerk ?e kl., Parket O. M. A. J. de Witte, Rijksklerk le klas. A. G. R. Kappers, Schrijver. Mej. A. I. M. Kraetzer, Schrijver. C. H. Erbrink, Deurwaarder. Mej. S. C. Keizer, Rijksklerk ter Griffie. Mej. A. Ruijs, Rijksklerk ter Griffie. Mej. C. van Emmerik, Klerk ter Griffie. H. Schemkes, Rijksklerk ter griffie. W. J. H. Teeuwissen, Rijksklerk ter griffie. VOOGDIJRAAD IN HET RECHTSGEBIED VAN DE ARRONDISSEMENTS RECHTBANK. Mr. T. A. M. A. van Löben Seis. Voorzitter. F. Storm, Plaatsv. Secretaris. R. C. A. v. Cranenburch. S. K. Sybrandi. H. van den Berg. G. van Tienhoven, Secretaris. W. Spuijman, Zaandam. Mevr. N. H. M. Pliester— de Vries, Overveen. Mr. P. F. H. Bijl de Vroe. Agenten. J. H. M. Evelein, Haarlemmermeer. P. H. Majoor, Beverwijk. M. Onnes Hzn., Westzaan.

Adresboeken Haarlem | 1929 | | pagina 31