ALOEMEENE ZAKEN. 39 Hendr. Holt, Propagandacommissie. Rector J. P. J. Kok, Santoscommissie. F. A. M. Seuter, Idem Perscommissie. ^Joh. G. Spruijt, Idem Electrotechnische Werkgevers. J. Albers, Voorz. der Afd. Manufac- turiers. G. Alders, Idem Smedenpatroons. F. v. Dam, Idem Stucadoorspatroons. J. W. M. Rijbroek, Idem Loodgieters- en Fitterspatroons. W. H. Kloes, Idem Wasch- en Strijk- industrieelen. Joh. de Mol, Idem Melkhandelaren. J. J. v. Hesteren, Idem Schilderspatr. Adviseurs. Rechtskundige: Mr. J. H. J. Simons. Finantieele: Dr. H. J. M. Janzen. H. A. A. Bogaard Jr., Idem Schoen makerspatroons. P. J. Janssen, Idem Meubelmakerspa troons. INFORMATIEBUREAU. Directeur: H. Th. Fibbe, Nassaustraat 14. Tel. 13781. DE MIDDENSTANDSCENTRALE VOOR HAARLEM EN OMLIGGENDE GEMEENTEN. Bestuur: P. J. M. van Tetering, Voorzitter (Voorzitter der R. K. Middenstands- vereeniging). F. H. Smit, Vice-Voorzitter, (Voorz. der Haarlemsche Handelsvereen.). C. ten Boom, Algemeen Secretaris (Voorzitter der Chr. Vereeniging van den Handeldrijvenden en Industrieelen Middenstand). J. H. J. Keiler (Voorzitter der Bloemendaalsche Middenstandsvereeniging). C. N. Hin (Voorzitter der R. K. Middenstandsvereeniging Bl'daal-Overveen). P. C. Oosterhoorn (Voorzitter der Heemsteedsche Winkeliersvereeniging). E. J. van Lent (Voorzitter der R. K. Middenstandsvereeniging te Heemstede). E. H. Brokmeier (Voorzitter der Zandvoortsche Handelsvereeniging). S. P. J. Stevens (Voorzitter der R. K. Middenstandsvereeniging te Ymuiden). L. W. Kuiper, Voorzitter der Ver. van Winkeliers en Neringdoenden „Wijker- oog" te Velsen-Noord. Leden: van den Middenstandsraad zijn alle Bestuursleden van: De Chr. Ver. van den Handeldrijvenden en Industrieelen Middenstand te Haarlem; De Haarlemsche Handelsvereeniging te Haarlem; De R. K. Middenstandsvereeniging te Haarlem; De Bloemendaalsche Middenstandsvereeniging; De R. K. Middenstandsvereeniging te Bloemendaal-Overveen De Heemsteedsche Winkeliersvereeniging. De R. K. Middenstandsvereeniging te Heemstede; De Zandvoortsche Handelsvereeniging. De R. K. Middenstandsvereeniging te Ymuiden (Oost en West); De Ver. van Winkeliers en Neringdoenden „Wijkeroog" te Velsen-Noord. STRAAT-, WIJK- EN BUURTVEREENIGINGEN. Bartel jorisstraat vereeniging A. H. Weyburg, Voorzitter. C. H. Bosse, Secretaris. Botermarktvereeniging: J. van Maris, Voorzitter. A. Mulder, Secretaris. Buurtver. Ged. Raamgracht, Ged. Voldersgracht, Wilsonsplein, Sophiaplein, Jacobstraat: A. H. de Bruyn Sr., Voorzitter. W. M. Bouterse, Secretaris. Groote Houtstraatvereeniging: M. Scheer, Voorzitter. F. H. Kehlenbrink, Secretaris. Groote Marktcomité: F. J. Brinkman, Voorzitter. P. J. M. v. Tetering, Secretaris.

Adresboeken Haarlem | 1929 | | pagina 43