F. H. Smit
Planije
Blansert
ML de Vries
Uil. D. POSTHUMUS'
Groote Houtstraat 69
Telefoon 10104
Koninklijke Stempelfabrieken
Ver. Tandheelk.
Klinieken
en Practijken.
Alphabetische lijst van Beroepen en Bedrijven van Haarlem.
515
Fa. 1. S. van Koningsbruggen,
Anegang 7.
J. R. Korstjens, Plein 6.
Mej. C. M. Leusen, Groote Hout
straat 34.
H. J. Nelissen, Anegang 7.
j. v. Opzeeland, Zijlstraat 24-30
C. J. Schravendijk, Groote Hout
straat 51.
J. Sminik, Doelstraat 37.
Wed. A. W. Stiphout, Oranje
boomstraat 139.
T. Ph. J. Timans, Warmoestr. 28
M. H. Verboog, Schoterweg 45.
SPIEGELS EN LIJSTEN (IN).
STEENDRUKKERS.
van Dalen en Mes, Gaelstr. 22B
Joh. Enschedé Zn., Klokhuis-
plein 39.
Fa. M. A. Jacobson, Jansweg 47.
Fa. H. A. van Olphen, Donkere
Spaarne 26.
Vernhout en van Sluijters, Bake-
nessergracht 13.
STEENHOUWERS.
D. Doeglas, Bloemhofstraat 29.
P. A. Kuyken, Klarenbeekstraat
67rd.
P. A. Kuyken, Schoterweg 69.
De Laat Eken, Brouwers
kade 1.
J. Peper, era Zn., Papentoren-
vest 52.
G. Peper, Soheepsmakersdijk
5A rood.
B. C. L. Radsma, Kamper
singel 8 en Gr. Houtstr. 121.
L. Sabelis, Donkere Spaarne 16.
C. J. Swaalf, Schoterweg 1 en
Judith Leijsterstraat 19.
V. H. J. Troupin, N. Gracht 48.
STEMPELFABRIEKEN.
STUCAÜOORS.
v.h. B. D. de Vries
Aannemer
van Stucadoor-, W it- en
Water verfwerken
Gevestigd 1882
Ged. Oude Gracht 48
Telefoon 12123
J. Bonsema, Gierstraat 42.
J. A. Chabot, Pieter Kiesstr. 8.;
P. J. J. M. de Graaff, Esschil-
derstraat 46.
Gebr. Koch, Gr. Houtstraat 32.
A. Kurvers, Smedestraat 13.
H. J. G. Meerman, Gasthuistr. 45
J. Meerman, Gen. Cronjéstr. 91.
J. D. Niemann,, Ged. Oude
Gracht 85.
J. J. Pollé, Kleine Houtstr. 108.
M. Prins, Ripperdastraat 23.
F. H. Smit, Gr. Houtstraat 69.
B. H. Steffens, Zijlstraat 65.
J, A. Tendeloo, Ged. Oude
Gracht 9IA.
J. de Vries, Kruisstraat 49.
Ph. de Vries, Schoterweg 7.
J. M. Warfernaar, Brouwerskade
51.
Fa. A. de W-ijs, KI. Houtstr. 33.
C. J. Zwarts, le Vooruitgang
straat 8.
SPORTARTIKELEN.
G. J. Eilerse Co., Gr. Houtstr.
147A.
C. J. Schravendijk, Gr. Hout-
straat 51
A. J. M. Seveke, Barteljoris-
straat 20.
„Sporthandel", Gen. Oranje
straat 48.
Sporthuis „Haarlem", Groote
Houtstraat 123.
STALHOUDERS.
Arnsterd. Rijtuigmij., Plein 21.
H. Feije, Ravelingsteeg 13-15.
J. j. de Ruyten, Parklaan 36.
Zijlstraat 51, Haarlem
Telefoon 10597
Stempels, Graveerwerken,
Postpapier, Drukwerken,
Emaille Naam-, firma- en
Reclame-Borden
Fa. Wed. F. A. Federmann, Gr.
Houtstraat 37.
N.V. Koninkl. Stempelfabrieken
J. D. Posthumus, Zijlstr. 51.
STOOMBOOTDIENSTEN.
Spaarne 24
Telefoon 10478
Brüggeman en Martens, Raaks
9.
A. F. Doing, Mr. Cornglisstraat
3rood.
Th. L. Eekhout, Assendelver-
straat lalb.
G. Gerritsen, Kinderhuisvest 39.
J. G. Hoyerman, Gierstraat 57.
E. G. Martens, Raaks 9.
A. v. d. Meulen, Kinderhuis-
vest 45rood.
P. Plevier, Ramplaan 15.
B. J. Reiber, Schagchelstr. 44rd.
N.V. v.h. H. E. W. Röbken,
stuc.-tmateriaien, Har-menjans-
weg 43.
H. E. W. Röbken, Z. Buiten
Spaarne 128.
J. D. Röbken, Kloppersingel 37.
H. Stöver, Julianapark 44rood.
R. Toringa, Spaarne 47
A. de Vries, Turfmarkt 32a rd.
M. de Vries, Ged. Oude Gracht
48.
C. F. Weber, Regulierstraat 36.
L. A. Weber, Dr. Leydsstr 131.
Fa. L. A. Weber Maas, Dr.
Leydsstraat 131.
B. H. Wempe, Schouwtjesl. 63.
P. Wempe, Ged. Raamgr. 24.
J. Wragge, Korte Houtstraat 10
TAFELGOED.
(Inr. voor het opmaken van)
N.V. Haverschmidt Klaje,
Groote Houtstraat 77 en
Brouwersvaart 7484.
Fa. C. Hoeing, Ged. O. Gracht
11 b.
W. Bus, Spaarne 48.
H. J. Feije, Ravelingsteeg 13-15.
Kaarseladeveer, Spaarne 10.
Planje Blansert, Spaarne 24.
J. en A. v. d. Schuyt, Turfmarkt
12—14.
Vogelpoel Noorwegen, Spaar
ne 59.
TANDTECHNISCHE
TINGEN.
INRICH
Dir. JOH. S. SCHöLLER
Kennemerplein 5
Telef. 15144