22
GEMEENTE ZAKEN.
Naam der school
Waar gevestigd
Hoofd der school
10. Marnixschoo]
11. Aeneas Mackaijschool
12. Dr. H. Bavinckschool
13. Montessorischool
14. Haarlemsche Schoolvereen.
15. Ie Doopsgezinde School
16. 2e Doopsgezinde School
17. R. K. Schoolvereeniging
18. R. K. Jongensschool voor
gewoon en U. L. O.
19. Idem ,,St. Canisius"
20. Idem „St. Jozef'
21. Idem „St. Bavo"
22. Idem „St. Antonius"
23. Idem „St. Franciscus Xave-;
rius"
24. Idem „St. Lambertus"
25. Idem „St. Petrus Canisius"
26. R. K. Meisjesschool „Maria-
school A" voor gewoon en
U. L. O.
27. Idem „Mariaschool B"
28. Idem „St. Bavo"
29. Idem „St. Jozef"
30. Idem „St. Veronica"
31. Idem „St. Theresia"
gewoon en M. U. L
32. Idem „St. Liduina"
33. Idem „KI. H. Theresia"
34. St. Lucia-school voor ge-
gewoon en U. L. O.
35. St. Elisabeth's school
36. St. Franciscus school
37- St. Bavo-school
38. R. K. School voor B. L
Dutrij straat I
Zom ervaart 170
Ambachtstraat
Frederikspark 8
Florapark 14
Gr. Heiligland 10
Ripperdastraat 13a
Cruquiusstraat 2
Ged. O. Gracht 120
Linschotenstr. 23
Nieuwe Gracht 16
Westergracht 1
Zijlsingel 2
Nagtzaamstraat 54
Amsterd. straat 61
Timorstraat 17
J. Schreuder.
G. H. Wamelink.
G. Buist.
A. Jager.
A. G. C. Meijer.
A. C. Hendriks.
J. Koopmans.
H. A. A. Reith.
J. H. Luijten.
A. Aukes.
W. J. Speller.
N. Kraakman.
H. L. Scheepers.
A. M. v. d. Vorst.
J. G. Timmermans.
J. Suiker.
voor
O.
O.
Koningstraat 20
Jacobij nestraat 28
Klarenbeekstr. 62
Heerensingel 75
Anthoniestraat 28
KI. Houtweg 22
Timorstraat 38
Zomervaart
Gen. de la Reij-
straat 6
Idem 8
Tugelastraat 5
Rijnstraat
KI. Heiligland 12
Mej. M. T. Steegh.
Mej. L. M. Biezenaar.
Mej. M. W. H. Chr. Lech-
leitnef.
Mej. C. C. C. Stavenuiter.
Mej. E. M. v. Nierop.
Mej. J. M. L. v. Ogtrop.
Mej. A. M. Mommartz.
Mej. J. M. Heuvel.
Mej. E. J. J. v. Wessem.
Mej. H. A. A. Damave.
Mej. M. E. M. Piets.
P. Commandeur.
B. Schaap.
Vervolgcursus No. 1.
(Gevestigd in schoolgebouw Tempeliersstraat).
R. M. van der Hart, Hoofd.
Vervolgcursus No. 2.
(Gevestigd in Schoolgebouw aan de Pakrlaan).
R. Haverschmidt, Hoofd.
Vervolgcursus No. 3.
(Gev. in de School No. 1 voor Buitengewoon L. O. aan de Ged. Oude Gracht).
E. P. Schuijt, Hoofd.
Vervolgcursus No. 4.
Gevestigd in Schoolgebouw aan de Nassaulaan).
F. A. van Riet, Hoofd.
R. K. Vervolgcursus, Nieuwe Gracht 16.
J. F. C. v. d. Sluis, Hoofd.
R. K. Vervolgcursus, KI. Houtweg 22.
Mej. C. C. C. Stavenuiter, Hoofd.
R. K. Vervolgcursus, Klarenbeekstraat 62.
Mej. A. A. M. Wijdeveld, Hoofd.
R. K. Vervolgcursus, Gen. de Ia Reijstraat 6.
Mej. E. J. J. van Wessem, Hoofd.
Cursus voor Buitengewone Gymnastiek.
Mw. J. C. Op 't EijndeStolp.
Cursus voor Spraakgebrekkigen.
Mej. M. J. V. H. de Kruijff.