26 GEMEENTE ZAKEN. RIJKSKWEEKSCHOOL VOOR ONDERWIJZERS(ESSEN). Th. Lancée, Directeur, Nederl. taal, lezen en letterkunde. Leeraren: Afdeeling A. R. Ijzer, in Lezen, Ned. Taal, Paeda- gogiek en Schrijven. J. W. Ruinen, in Fransche taal, Reke nen en Algebra. N. W. A. Brugmans, in Natuur- en Wiskunde. H. Marwitz, in Aardrijkskunde, Ge schiedenis en Cosmographie. G. Comello, in Engelsche taal. J. M. Mazee, in Hoogduitsch. W. A. J. Goeting, in Gymnastiek en Openluchtspel. J. Ots, in Viool, Piano en Orgel. M.. A. van Heuven, in Teekenen. P. de Nobel in Zang. H. Elsinga, in Handenarbeid. A. Meilink, in Nat. Historie, Land- en Tuinbouwkunde, Anatomie, Physio- logie, Hygiëne en Eerste hulp bij ongelukken. Mej. A. P. van Rijn, Handwerken voor Meisjes. Ds. J. Weener, in Godsdienstonderw. Ds. v. Calcar, in Godsdienstonderw. Afdeeling B. (Cursus voor de hoofdacte.)) R. 'JzeL Opvoedkunde. A. Meilink, Gezondheidsleer. Tr' Oreiner, Ned. Taal en Letterk. H. Marwitz, Aardrijksk. en Gesch N. W. A. Brugmans, Natuur- en Schei kunde en Wiskunde. i Concierge: Y. van Zonen. HAARLEMSCHE HUISHOUD- EN INDUSTRIESCHOOL. Schneevoogtstraat 10. Directrice: Mejuffrouw D. van de Waal. (Spreekuren: Maandag 1012 uur, Woensdag 1921 uur). Administratrice: Mej. L. P. de Bruyne. Onderwijzend Personeel: Mej. M. de Boer, Costuumnaaien. Mej. G. Barger, Lingerienaaien en ver stellen. Mej. A. Camminga, Costuumnaaien (tijd.). De heer P. v. Cittert, Boekhouden.*) Mej. H. Charbon, Lingerienaaien en verstellen. Mej. C. Drijber, Koken, voedingsleer, warenkennis. Mej. D. Droogendijk, Lingerienaaien en costuumnaaien. Mej. W. Glasz, Waarn.-Directr., Waschbehandeling, huishoudkunde, warenkennis. Mej. J. v. Gelder, Stofversieren, ver stellen. Mej. G. Genis, Lingerienaaien, verstel len. Mej. H. Kraayenbrink, Costuumnaaien. Mej. K. Kroese, Costuumnaaien, wa renkennis. Mej. J. Lagas, Voortgezet L. O. Mej. J. Mijnlieff, Koken, voedingsleer, warenkennis. Mej. C. den Outer, Costuumnaaien. Mevr. M. de Rookv. Leeuwen, Tee kenen, costuumkunde. Mej. C. Riesselmaan, Costuumnaaien, theorie, les geven. Geen volledig lesrooster. Mej. W. Schroder, Waschbehandeling, huishoudkunde (tijd.). Mej. E. Schouten, Lingerienaaien, ver stellen. Mej. A. Verwey, Koken, voedingsleer, warenkennis. Mej. M. Wijnveldt, Waschbehandeling. huishoudkunde, warenkennis (tijd.). Mej. M. de Groot, Lingerienaaien, ver stellen, theorie. Mej. A. Haye, Costuumnaaien. Mej. A. v. Holland, Langerienaaien en Costuumnaaien (tijd.). Mevr. M. HoldertHeill, Koken, voe dingsleer (tijd.).*) Mej. F. Hunziker, Teekenen (tijd.).*) Mej. B. Jelles, Stofversieren, kunstge schiedenis. Mevr. J. JacobsArriëns, Handenar beid, kinderverzorging.*) Mej. F. van Vliet, Waschbehandeling. Mej. C. van Wageningen, Voortgezet L. O. (tijd.). Mej. B. Weyers, Costuumknippen (tijd.)*). Mej. A. IJkelen, Costuumnaaien. De heer Ir. H. Zijlstra, Natuur- en scheikunde, warenkennis.*) Mej. C. Kam, Handenarbeid, kinder verzorging, opvoedkunde, waschbe handeling, hygiëne.

Adresboeken Haarlem | 1931 | | pagina 30