ALGEMEENE ZAKEN. 29 Ir. H. J. Struyk, C.-I., Leeraar Water bouwkunde, Kleverparkweg 78zwart, Haarlem. Mr. F. Vorstman, Leeraar Staatsin richting, Staathuishoudk. en Soc. Wetgeving, Emmalaan 16, Haar lem. Ir. J. E. de Vries, W.-I., Leeraar Werk- tuigbouwk., Kleverlaan 113, Haarlem D. J. A. Westerveld, Leeraar Duitsch, Buitenrustlaan 25, Haarlem. Ir J Witteveen, B. I., Leeraar Bouw kunde, Engelszstraat 27, Haarlem. A. W. Wesselius, Assistent, Midden weg 51, Haarlem-N. J. C. Deelder, Houtbewerking, Stuver- straat 2, Haarlem. A. Rauwerda, Houtbewerking, Stuy- vesantstraat 17, Haarlem. J. Stulp, Metaalbewerking, Ceder straat 22, Haarlem-N. P. Volbeda, Boekhouder, Molijnstraat 1, Haarlem. Mej. J. M. van Laar, Klerk, Schoter singel 159, Haarlem. P. J. Amelung, Amanuensis-Machine drijver, Ripperdapark 25, Haarlem. P. in den Berken, Amanuensis, Dec kerstraat 23, Haarlem. G. Londo, Amanuensis, Spionkop straat 40, Haarlem-N. W. H. Eken, Leerling-amanuensis, Oranjestraat 114, Haarlem. J. Woudstra, Concierge, Brakenburgh- straat 4, Haarlem. J. van Eijk, Hulpconcierge, Regulier straat 19, Haarlem. H. Emke, Tuinman-Stoker, Braken- burghstraat 2rood, Haarlem. DE ARMENRAAD. (Secretariaat: Jansweg 39, T. 12700). De Armenraad te Haarlem werd opnieuw ingesteld .bij Kon. Besluit van 24 April 1930 en den 7den Juli d.a.v. door den Burgemeester geïnstalleerd. Zijne taak, in art. 56 der Armenwet omschreven, is o.a. de samenwerking van alle instellingen van Weldadigheid en particulieren ten aanzien der Armenverzorging te bevorderen. Hij stelt, op verzoek, gratis een onderzoek in naar, de omstandig heden van personen, die zich bij instellingen of particulieren om hulp hebben aangemeld. Het aantal leden van den Armenraad is 84, dat der bestuursleden 8. Bestuur: S. C. de Haas van Dorsser. P. J. van Kessel. E. van der Wall. G. Wolzak Hzn. Mr. Dr. W. P. Vis, Voorzitter. Mr. P. E. Barbas, Secretaris. Mr. R. C. Bakhuizen van den Brink. G. D. Breukelaar. J. C. Dirks. RECLASSEERINGSRAAD. Reclasseeringsraad in het Rechtsgebied van het Arrondissement Haarlem. (Ingesteld bij beschikking van den Minister van Justitie, d.d. 14 December 1916). Bureau: Badhuisstraat 12, Telefoon 13276. Mr. J. N. J. E. Heerkens Thijssen, Voorzitter. W. P. J. Overmeer, Badhuisstraat 12, Secretaris. Leden: P. Volger. F. H. Richters. J. G. A. Klein. Mr. A. F. H. Schreurs. Mevr. Is. Droog-Deckers (Heemstede) Mej. P. Hulsbosch. Mr. J. N. J. E. Heerkens Thijssen. Mr. A. R. Andringa. Mr. C. Blankevoort. De Directeur der Strafgevangenis. A. Meerman. T. P. van der Leer. H. Hylkema. Reclasseerings-Ambtenaar. W. P. J. Overmeer, Bureau: Oude Groenmarkt 20, Tel. 14678. VEREENIGING „GROEN VAN PRINSTERER" (voor lager en meer uitgebreid lager onderwijs op geref. grondslag). Bestuur: G. Wolzak Hzn., Voorz., van Eden- straat 20. W. F. Jansen, Vice-Voorz., H. J. Koe- nenstraat 9. D. A. C. van den Hoorn, Secretaris, Wilhelminastraat 64. J. J. Alta Czn., 2e Secr., Kruisstr. 25. D. van Berge, le Penningmeester, Schotersingel 97. Johs. J. van Schuylenburg, 2e Pen ningmeester, Kloppersingel 109. G. v. d. Boogaard, Kleverlaan 24. A. de Maaker, Prinsessekade 32 Prof. Dr. A. A. van Schelven, Kenau park 18. J. Verhagen Jr., Rustenburgerlaan 89. H. B. Weyland Jr., Velserstraat 8. (tijdelijke vacature).

Adresboeken Haarlem | 1931 | | pagina 33