N.V. Woninginrichting
Joh. Nederkoorn Zn.
Begrafenis-Onderneming
Firma J. J. Beukers
R. Smink. Directeur
Alphabetische lijst van Beroepen en Bedrijven van Haarlem.
511
Firma G. A. Leeuwin, Anegang
46.
B. J. v. Liemt, Gr. Houtstr. 62
en 69, Verwulft 9.
A. P. Meinsma, Mauritsstraat 7.
J. J. Mijer, Kinderhuisvest 19.
Fa. Nederkoorn Zoon, Ged.
Oude Gracht 56.
N.V. Wed. Oosten Zoon,
Anegang 24.
Firma Oostwald Zoon, Schag-
chelstraat 2.
W. Oostwald, Kleine Houtstr.
138.
J. Pander Zoon, Kruisstr. 22.
N.V. A. M. Randoe, Gierstr. 22.
N.V. Gebr. Snoek, KI. Hout
straat 14.
Vroom Dreesman, Korte
Veerstr. 24 en Gr. Houtstr.
70—72—74.
J. G. Wassenaar, Jansweg 17.
Joh. v. Wunnik, Schagchelstr.
13.
BEELDHOUWERS.
M. S. Andriessen, Wagenweg
244.
V. v. d. Bogaerde Jr., Rozen-
prieelstr. 8.
F. J. v. d. Burgt, Kruistochtstr.
23.
D. v. Doorn, De Clercqstr. 109.
P. L. Eickelaers, Schermerstr. 30
H. Fynhout, Kennemerstr. 23rd.
J. H. Giesbers, Schoterweg 70rd.
C. J. Holtus, Brouwersstraat 94.
L. J. Luman, Leidschevaart 232.
H. A. J. Maas, Coornhertstraat
37zwart.
J. P. Maas, Emmastraat 16.
J. v. d. Mark, Linschotenstr. 2rd.
A. v. Niel, Leidscheplein 30rd.
H. J. M. Puts, Byzantiumstr. 48.
Th. v. Reijn, Amalia v. Solrri-
laan 15zw.
E. W. C. Scholte, Aelbertsberg-
strsst 50
G. Veldheer, Ged. Raamgr. 39.
J. F. M. J. Verdonk, Coornhert
straat 25.
L. J. Vreugde, Spruitenbosch-
straat 14.
H. G. Zuelen, Sumatrastraat 6.
BEGRAFENISONDERNE
MINGEN.
Eerste Haarl. Begrafenisonder
neming R. Smink v/h. firma
J. J. Beukers, Kinderhuisvest
29—31—33.
BEHANGERS EN STOFFEER
DERS.
HAARLEM
Toonzalen
Ged. Oude Gracht 56, Tel. 13171
Fabriek:
Groot Heiligland 58, Tel. 10747
De inrichting van Uw woning,
door ons uitgevoerd, blijft
billijk en is voor den gebruiker
het toppunt van comfort.
Eerste Haarlemsche
Kinderhuisvest 29—33
Telefoon 10441
Speciaal adres voor de Ver»
eeniging voor Facultatieve
Lijkverbranding
J. J. v. Alphen, Waldeck Pyr-
montstraat 61.
J. v. Asperen, Ged. Oude Gracht
137.
W. A. F. Augustinus, Roosveld-
straat 52.
C. Baay, M. v. Heemskerkstr. 21
G. J. Baay, Obistraat 25.
H. Baay, M. v. Heemskerkstr. 60
A. Bais, Kennemerstr. 23.
N.V. v. Basten Zoon, Plein 19
Ch. v. Beaumond, Jansweg 50.
Berghuys en v. Ruyven, Plein
35.
G. Beute Kzn., Ruychaverstr. 6.
W. J. Boesmans, Kleine Hout
straat 52.
H. Boeying, Schermerstr. 12rd.
J. A. Boot, Gierstraat 56.
G. H. v. d. Bos, Leidschestr. 101
W. H. Bouwer, Wagenweg 34.
A. P. Brouwer, Ged. Raamgr. 65
A. Cassee, Marten van Heems
kerkstraat 5.
B. A. Cassee en Zn., Zijlstr. 83.
Joh. Cassee, Ostadestraat 3.
W. J. Cornelissen, Ridderstr. 3rd.
F. Damiaans, Zijlvest 41.
W. Damiaans, De Costastr. 34.
Damiate N.V. v/h. P. van Thiel,
Groote Houtstraat 101103.
F. Duijn, Jansstraat 16 en K.
Jansstraat 2.
H. J. van Elk, Damstraat 25.
Jac. Fabel, Burgwal 73.
F. M. v. Gemert, Barendse-
straat 21.
D. M. Grandia Jr., Leidsche-
vaartweg 170.
J. Haan Jr., Esschilderstr. 31rd.
I C. Haan, Barteljorisstraat
39-41.
J. A. Heins, Lange Margaretha-
cfrant 94
W. J. Hessels, Zijlstr. 41.
B. A. A. Jansen, Zijlweg 99rd.
J. P. Jong, Zijlweg 20a.
W. H. Karreman, Gen. Joubert-
straat 51.
U. W. ten Kate, Leidscheplein 1
P. J. v. Kessel, Houtmarkt 61a.
N. D. Koningsbruggen, Sophia-
straat 16rd.
H. L. Kooymans, Santpoorter
straat 56.
W. C. Kooymans, Wagenma
kerslaan le.
N. Kuiper, Zijlstraat 96a.
P. H. de Liefde, fa. Gebrs. de
Liefde, Jan Huijgenstraat 3.
M. de Liefde, Jan Huijgenstr. 4.
B. J. v. Liemt, Verwulft 9.
H. j. de Loor, Lange Veerstr. 34
J. J. de Loor, Smedestr. 11.
W. H. Luiting, Raamvest 17.
J. M. Meeuwenoord, Z. Buiten
Spaarne 132.
A. Ph. Meinsma, Mauritsstr. 7.
J. L. MommaaSj Korte Hout
straat 18.
G. J. Morseld, J. Nieuwenhuij-
zenstraat 33.
J. J. Mijer, Kinderhuisvest 19.
Nederkoorn <S Zn., Ged. Oude
Gracht 56.
Fa. A. E. Nieuwenhof Zoon,
Zijlweg 36.
A. J. H. van Ommeren, Meester
Cornelisstraat 1.
N.V. Wed. Oosten <5 Zoon,
Anegang 24.
Fa. Oostwald Zonen, Schag-
chelstraat 2.
W. Oostwald Jr., Kleine Hout
straat 138.
J. Pander Zoon, Kruisstr. 22,
kantoor: Brouwersvaart 122.
L Peschar, Linschotenstraat 21.
I Postma, Kinderhuisvest 11.
N.V. v/h. A. M..Randoe, Gier
straat 22.
H. G. Reiziger, Gedempte Oude
Gracht 68.
A. J. van Reijsen, Ged. Oude
Gracht 60.
L. G. Smits, Koninginneweg 14.
H. Schmitz, Pijlslaan 2.
M. J. Scholte, Gierstraat 59.
J. N. van Slooten, Olycanstr. 35.
D. Stoeltje, Zocherstraat 4.
D. Stoeltje, Schoterstraat 35rd.
A. M. J. M. Stokman, Jansstr.
56zwart.
C. v. d. Wal, Lange Annastr. 54
H.Wernik Jr., Rosenhagestr. 33
J. Wijdom, Sophiastraat 8rood.
S. Zonneveld Jr., Spaarne 48.
J. H. v. Zutphen, Groote Hout
straat 181.
Firma Th. J. van Zutphen, Rid
derstraat 20.
J. H. Zuurendonk, Jacobsstraat
2121rood.