Kantongerecht. Reclasseeringsraad. 14 G. J. P. H. van Hemsbergen, schrijver, wn. Gr. E. van Amerongen, schrijver, waarn. Gr. Beëedigde Vertalers. G. A. v. d. Heyde, Haarlem, Fransche taal. H. Michelsen, Haarlem, Hoog Duitsche taal. J. H. Sandaw, Velsen, Hoog Duitsche taal. Mej. L. M. Holst, Bloemendaal, Engelsche taal. Mevr. A. J. L. Boogaard, Haarlem, Zweedsche taal. G. Feders, Haarlem, Esperanto. J. Sacher, Poolsche taal. G. K. W. Bakker, Haarlem, Duitsche taal. G. v. d. Laan, Haarlem, Fransche taal. Mej. J. A. M. Nyboer, Heemstede, Zweedsche taal. A. Amons, Zaandam, Scandinavische en Rus sische talen. Mej. A. Hazenberg, Haarlem, Duitsche taal. O. Engel, Haarlem, Engelsche taal. L. Wildermuth, Haarlem, Engelsche taal. Mevr. J. L. van Sluis—Barbiers, Haarlem, Ita- liaansche en Spaansche taal. J. C. Besteman, Haarlem, Engelsche taal. W. A. Levert, Haarlem, Duitsche taal. Drs. J. L. Sanders, Zaandam, Duitsche taal. J. H. C. Welling, Haarlem, Fransche taal. C. H. van Looy, Haarlem, Fransche taal. Dr. G. Ras, Haarlem, Duitsche taal. Mej. L. L. Bierens de Haan, Haarlem, Ita- liaansche taal. Mej. H. J. P. Bettink, Haarlem, Engelsche taal. Mevr. L. Denijs, Duitsche taal. Deurwaarders. C. H. Erbrink, Schagchelstraat 43, Tel. 10809 J. v. Wijngaarden, Burg. Sandbergstr. T. 11136. A. v. d. Bosch, Jansstraat 8, Tel. 10871. J. Hollenberg, Hasselaersplein 129, Tel. 15488. P. v. d. Steenhoven, Zijlstraat 45, Tel. 16855. G. G. v. d. Weetering te Zaandam. X. D. Smits te Haarlemmermeer. H. Heilo, te Purmerend. Tot het kanton Haarlem behooren de ge meenten Bennebroek, Beverwijk, Bloemendaal, Haarlem, Haarlemmerliede en Spaarnwoude, Haarlemmermeer, Heemskerk, Heemstede, Hil- legom, Lisse, Velsen, Wijk aan Zee en Duin en Zandvoort. Zittingen. Voor Burgerlijke Zaken: Vrijdags des v.m. IO1/2 uur. Voor Strafzaken: Maandags, Woensdags en Zaterdags des v.m. 10 uur. Voor Extrajudicieele Werkzaamheden: Vrij dags des v.m. 91/2 uur. Kantonrechters. Mr. P. H. F. Bijl de Vroe. Mr. Th. F. Raedt. Kantonrechters-Plaatsvervangers. Mr. Dr. W. P. Vis. Mr. T. A. M. A. van Löben Seis. Mr. J. van der Vegt. Mr. F. J. Gerritsen. Mr. W. G. J. Veenhoven. Mr. F. J. D. Theyse. Mr. W. de Rijke. Mr. Dr. F. A. Bijvoet. Griffier. Mr. A. J. L. Liesker. Substituut-Griffier. Jhr. Mr. A. Reigersman. Waarn. Griffiers. Mr. J. van der Vegt. Mr. F. Haverschmidt. M. W. Tjepkema. Openbaar Ministerie. Ambtenaren van het Openbaar Ministerie. Mr. Th. Semeyns de Vries. Mr. J. C. Donker. Waarnemende Ambtenaren O. M. Mr. A. Klein. Mr. F. C. Kleerekoper. Bureelambtenaren ter Griffie. M. W. Tjepkema, Bureelchef. Mej. S. C. Keizer, Rijksklerk le klasse. H. Schemkes, Rijksklerk le klasse. W. J. H. Teeuwissen, Rijksklerk le klasse. Mej. X. C. Weeren. F. A. Dekker. J. C. van Hartingsveldt. Bureelambtenaren ten Parkette. H. C. L. Looman, Bureelchef. A. J. de Witte. A. G. R. Kappers. Mej. A. I. M. Kraetzer. L. A. M. Stekelenburg. A. Jansen. I. B. Brauckmann. Deurwaarders. Ch. H. Erbrink, Haarlem, Schagchelstraat 43. I. D. Smits, Hoofddorp. Reclasseeringsraad in het Rechtsgebied van het Arrondissement Haarlem. (Ingesteld bij beschikking van den Minister van Justitie, d.d. 14 December 1916.) Bureau: Oude Groenmarkt 20, Telefoon 14678. Mr. J. N. J. E. Heerkens Thijssen, Voorzitter. Mr. A. R. Andringa, Vice-Voorzitter. W. P. J. Overmeer, Secretaris, Krelagestr. 13. Telefoon 13276. Reclasseerings-Ambtenaar in het Arrondisse ment Haarlem. W. P. J. Overmeer, Bureau: Oude Groenmarkt no. 20, Telefoon 14678.

Adresboeken Haarlem | 1936 | | pagina 18