PROVINCIAAL BESTUUR Commissaris der Koningin: Dr. J. E. Baron de Vos van Steenwijk, Telefoon 16069 (persoonlijk). Audiëntiedagen in den regel op Donderdag te Haarlem en den tweeden en vierden Zaterdag van iedere maand te Amsterdam (Stadhuis Trouwkamer 2de klasse) van tien tot twaalf uur. Leden der Gedeputeerde Staten: L. J. P. N. A. Bouwman, "Heemstede. M. Harmsen, Amsterdam. A. B. J. Prakken, Amsterdam Mej. Mr. A. E. Ribbius Peletier, Amsterdam. B. de Vries, Amsterdam. Mr. Dr. P. J. Witteman, O'veen (Bloemendaal) Buitengewoon lid: P. S. van der Vaart, Den Helder. Vergadering van de Gedeputeerde Staten eiken Woensdag te 2 uur en zoo noodig op andere dagen. Griffier der Provinciale Staten: Mr. M. A. Stufkens. Algemeen telefoonno. der Prov. Griffie 13978. Kabinet van den Commissaris der Koningin: Hoofdcommies, chef: Mr. S. F. L. Baron van Wijnbergen. Klerk: Mej. M. H. Martens. Eerste Afdeeling. Volksgezondheid, Volkshuisvesting, Land- en Tuinbouw, Algemeene Zaken, Drankwet, Armen wet en uitvoering van wetten, voor zoover het geen onderwerpen betreft, welke in het bijzon der aan andere afdeelingen zijn opgedragen. Administrateur, chef: Th. Steman. Referendaris: Mr. J. Th. M. van der Vaart. Hoofdcommiezen: D. Brauckman, H. P. Ulsamer en C. B. Seegers. Adm. ambt. in alg. dienst: J. Schoo. Commies: M. D. Scheer. Tweede Afdeeling A. 9 Waterstaat. Toezicht op de Waterschappen. Strandvonderij. Spoor- en Tramwegen. Wet openbare middelen van vervoer. Trekhondenwet. W erkloosheidsbestrij ding. Administratrice, chef: Mej. Mr. A. A. G. Coops. Referendaris: A. de Vries. Hoofdcommiezen: A. Groenendaal en Mr. I. van Doorninck. Adm. ambt. in alg. dienst: W. Kooim^fh. Commiezen: D. J. A. Geluk en J. Best. Adjunct-commies: G. E. Steetskamp. Tweede Afdeeling B. Wegen, vaarten en kanalen. Jacht en visscherij. Telegrafen. Telefonen. Hinderwet. Stoomwet. Motor- en Rijwielwet. Electriciteitsvoorziening. Drinkwatervoorziening. Provinciale eigendommen Administrateur, chef. Mr. J. A. Vaillant. Referendaris: Mr. M. van Manen. Hoofdcommiezen: C. J. Kroon en C. H. Kuiken. Commies: C. Klerk. Adm. ambtenaar le klasse: A. M. Bus. Klerken: G. C. Pierlot en G. A. Sevink. Schrijvers le klasse: J. B. M. Taminiau en J. Oost veen (tijd). Derde Afdeeling A. Gemeente-begrootingen en -rekeningen, -geld- leeningen, bezoldiging van wethouders en pre sentiegeld van raadslieden, bedrijfsvorderingen en uitkeering krachtens de wet op de financi- eele verhouding. Administrateur-chef: Mr. H. Vos. Hoofdcommiezen: W. F. G. Spanhoff, D. Spaar garen- Ji.,'E. B. Moolenaars, G. W. Groeneveld, H. J. Verkouw, K. Blom en N. J. Max. Adjunct-accountants. W. Boers, C. A. Holleman, J. de Jong, M. C. Ruseier en P. Hofland. Derde Afdeeling B. Provinciale financiën, gemeente-belastingen, be sluiten als bedoeld in Art. 228d en volgende der Gemeentewet, aanvragen om provinciaal subsi die voor zoover 'fiièt tot andere afdeelingen be- hoorende. Administrateur-chef: Mr. G. A. van der Brugghen. Referendaris: G. J. A. van Asch. Commiezen: C. G. Montauban en J. A. Abbink. Adjunct-commiezen: Mr. Th. P. R. Kalkhoven en A. Calisch. Klerken: M. J. Bouma en Mej. A. A. A. Broeker. Afdeeling Verificatie, Controle van rekenplichtigen van provincie en gemeenten en van verschillende instellingen. Bij zondere onderzoekingen en adviezen van finan- ciëelen aard. Instructies gemeente-ontvangers, zekerheidstellingen en fraude-verzekering. Administrateur-chef: J. H. Textor. Referendaris: D. Vonk. Accountant: H. van Hensbergen. Administrateur-hoofdambtenaar: G. H. Rigter. Adjunct-accountant: C. J. Nijland. Commiezen. W. Hietbrink, F. H. Cramer en A. van Veller. Adjunct-commiezen: J. J. Rijbroek en N. L. Coté. Vierde Afdeeling. Hooger-, Middelbaar-, Lager- en Nijverheids-on derwijs. Ambtenarenzaken, statistiek, grondbe lasting. Uitvoering van alle wetten, besluiten of verordeningen, betrekkelijk den dienstplicht, in kwartiering, uitvoering der Wet op het Neder landerschap enz. Administrateur-chef: Mr. P. F. Westerling. Referendaris: Mr. H. E. Phaff. Hoofdcommiezen: J. C. van Hout, J. W. Ides, W. Westmijze, J. E. Hooijen en J. van den Berg. Commiezen: Mej. Mr. F. Segaar en J. Groot. Adjunct-commies: Mevr. P. F. C. Boeree-Lonbar Petri. Ill

Adresboeken Haarlem | 1946 | | pagina 7