PROVINCIAAL BESTUUR Commissaris der Koningin: Dr. J. E. Baron de Vos van Steenwijk, Telefoon 16069 (persoonlijk). Audiëntiedagen in de regel op Donderdag te Haarlem en de tweede en vierde Zaterdag van iedere maand te Amsterdam (Stadhuis Trouwkamer 2de klasse) van tien tot twaalf uur. Leden der Gedeputeerde Staten: L. J. P. N. A. Bouwman, Heemstede. W. A. van der Donk, Amsterdam. M. Harmsen, Amsterdam. A. B. J. Prakken, Amsterdam. Mej. Mr. A. E. Ribbius Peletier, Amsterdam B. de Vries, Amsterdam. Buitengewoon lid: J. Groen Azn., Alkmaar. Vergadering van de Gedeputeerde Staten elke Woens dag te 2 uur en zo nodig op andere dagen. Griffier der Provinciale Staten: Mr. M. A. Stufkens. Algemeen telefoonno. der Prov. Griffie 13978. Kabinet van de Commissaris der Koningin: Adm. Hoofdambtenaar, chef: Jhr. Mr. J. W. Röell. Adjunct-commies le klasse: Mej. M. H. Martens. Stenotypiste: Mej. P. G. L. Braakman (tijd.). Eerste Afdeling. Volksgezondheid, Volkshuisvesting, Land- en Tuin bouw, Algemene Zaken, Drankwet, Armenwet en uit voering van wetten, voor zover het geen onderwerpen betreft, welke in het bijzonder aan andere afdelin gen zijn opgedragen. Administrateur, chef: Mr. M. van Manen. Referendarissen: Mr. J. I. van Doorninck en H. P. Ul- samer. Hoofdcommies: C. B. Seegers Adm. ambt. in alg. dienst: J. Schoo. Commies: A. P. J. Spoor. Adjunct-commies le klasse: J. Gleijsteen. Adjunct-commies 2e klasse: J. van Aken. Tweede Afdeling A. Waterstaat, Toezicht op de Waterschappen, Strand vonderij, Spoor- en Tramwegen. Wet openbare mid delen van vervoer. Trekhondenwet. Werkloosheids bestrijding. Administratrice, chef: Mej. Mr. A. A. G. Coops. Referendaris: A. de Vries. Hoofdcommiezen: A. Groenendaal en Mr. Th. P. P. Kalkhoven. Adm. ambt. in alg. dienst: W. Kooiman en J. Best. Commies: D. J. A. Geluk. Administratief ambtenaar le klasse: G. E. Steetskamp. Adjunct-commies le klasse: G. H. Bids. Stenotypiste: Mej. W. M. Mathot (tijd.). Tweede Afdeling B. Wegen, vaarten en kanalen. Jacht en visserij. Tele grafen. Telefonen. Hinderwet, Stoomwet. Motor- en Rijwielwet. Electriciteitsvoorziening. Drinkwatervoor ziening. Provinciale eigendommen. Administrateur, chef: Mr. J. A. Vaillant. Referendarissen: Mr. J. I. van Doorninck en C. J. Kroon Hoofdcommies: C. H. Kuiken. Adm. ambtenaar in alg. dienst: C. Klerk. Commies: A. M. Bus. Adm. ambtenaar le klasse: G. C. Pierlot. Adm. ambtenaar 2e klasse: Mej. W. Duijf en J. R. Hart suiker (tijd.). Adjunct-commiezen le klasse: A. W. de Jong en J. Hermans. Adjunct-commiezen 2e klasse: IJ. C. van Oort en C, Geleynse en Th. J. M. J. Grupping (tijd.). Schrijvers le klasse: W. L. A. M. Bercht (tijd.), T. J. Gaartman (tijd.), P. R. T. Deel (tijd.), H. R. Bak ker (tijd.), D. II. Rep (tijd.), K. P. Hagenaar (tijd.). Schrijver 2e klasse: Mej. C. C. W. Dreckmeier (tijd.). Derde Afdeling A. Gemeente-begrotingen en -rekeningen, -geldleningen, bezoldiging van wethouders en presentiegelden van raadslieden, bedrijfsvorderingen en uitkering krach tens de wet op de financiële verhouding. Administrateur-chef: Mr. II. Vos. Referendaris: D. Spaargaren. Adm. Hoofd-ambtenaarJ. G. Hos en W. F. Spanhoff. Hoofdcommiezen: E. B. Moolenaar, G. W. Groeneveld, H. J. Verkouw, K. Blom, N. J. Max, W. Boers en C. A. Holleman. Adjunct-accountants: J. de Jong, M. C. Ruseier, M. Mer- kens en B. T. van Donselaar. Commies: J. Mantel. Derde Afdeling B. Provinciale financiën, gemeente-belastingen, besluiten als bedoeld in Art. 228d en volgende der Gemeentewet, aanvragen om provinciaal subsidie voor zover niet tot andere afdelingen behorende. Administrateur-chef: Mr. G. A. van der Brugghen. Referendaris: G. J. A. van Asch. Hoofdcommies: C. G. Montauhan. Commiezen: J. A. Abbink, tevens rekenplichtig ambte naar en A. J. Sanders. Administratief ambtenaar le klasse: A. Calisch en M. J. Bouma. Adjunct-commies le klasse: Mej. A. A. A. Broeker. Adjunct-commies 2e klasse: J. Oostveen. Afdeling Verificatie. Controle van rekenplichtigen van provincie en ge meenten en van verschillende instellingen. Bijzondere onderzoekingen en adviezen van financiëlen aard. Instructies gemeente-ontvangers, zekerheidstellingen en fraude-verzekering. Administrateur-chef: J. H. Textor. Accountant, plv. chef van een bureau: D. Vonk. Accountant, niet-plv. chef van een bureau: H. v. Hens- bergen. Adjunct-accountants Verificatie: C. J. Nijland, W. Hiet- brink en J. H. Jongeneel. Hoofdcommies: A. van Veller. Commiezen: F. H. Cramer, N. L. Coté en J. J. Rijbroek. Adm. ambtenaar 2e klasse: P. Paul. Adj.-commiezen le klasse: J. van Schaik en Mej. H. M. Balma. Vierde Afdeling. Hoger-, Middelbaar-, Lager- en Nijverheids-onderwijs. Ambtenarenzaken, statistiek, grondbelasting. Uitvoe ring van alle wetten, besluiten of verordeningen, be trekkelijk de dienstplicht, inkwartiering, uitvoering der Wet op het Nederlanderschap enz. Administrateur-chef: Mr. P. F. Westerling. Referendaris: Mr. H. E. Phaff. Adm. Hoofdambtenaar: J. W. Ides. Hoofdcommiezen: J. C. van Hout, W. Westmijze, J. E. Hooyen, J. van den Berg en M. D. Scheer. II

Adresboeken Haarlem | 1949 | | pagina 10