FOTOBUREAU HET BEKENDE ADRES VOOR Bruidsfoto's aan Stadhuis en Kerk Op trouwdagen zijn wij steeds in het Stadhuis aanwezig Kinderfotos bij U aan huis RECLAME- EN BEDRIJFSFOTOGRAFIE SCHOOLFOTO'S MEEUWENSTRAAT 6 - TELEFOON 25407 ui Adm. ambtenaar in alg. dienst: T. Scheper en J. Groot. Commiezen: W. van El, P. J. Pennings en J. v. Gorkum. Adjunct-commies le klasse: Mevr. P. F. C. Boeree- Lonbar Petri. Adjunct-commies 2e klasse: J. A. Spook. Algemene Secretarie. Registratie, archief, bibliotheek, expeditie en kopie- werk,' beëdigingen, buitenlandse paspoorten, gelde lijke aangelegenheden. Referendaris-chef: H. G. Hazekamp. Adm. Hoofdambtenaar: J. C. Kroon. Hoofdcommiezen: K. Blauw, W. C. Bakker en G. van Dokkum. Commiezen: Mej. j. Voetelink en Mej. H. A. van Swaa- ningen. Adm. ambt. le klasse: H. F. v. d. Wateren, J. Elffers en J. Mijer. Adm. ambt. 2e klasse: N. M. Bollen en L. M. W. Vos. Adjunct-commiezen le klasse: Mevr. C. Eggink, Mej. M. A. A. W. van der Weiden, H. R. Feldman en Mej. J. van Duinen. Adjunct-commiezen 2e klasse: Th. J. P. Cornelissen, A. N. J. Beets (tijd.), L. J. H. Schadee, C. Sepp (tijd.), A. L. van den Berg (tijd.), D. W. van Brou wershaven (lijd.) en A. J. van Lieshout (tijd.). Schrijver le klasse: Mej. A. H. C. ten Berge. Stenotypisten le klasse: Mej. H. J. Busser, Mej. A. H. Verwaal en Mej. M. Janett. Stenotypisten: Mej. N. Eichhorn, Mej. J. W. van Amel- rooij (tijd.), Mej. A. A. van Dellen (tijd.) en Mej. M. Grobben (tijd.). Bedienden: Hoofdbode: R. van Keulen en L. F. Stoute. Concierge-bode: J. C. van Beem. Boden: J. C. Mentink, A. J. M. Röpke, W. H. de Zaayer en A. Paap. Stoker-bode: P. A. Schreuder. PROVINCIALE WATERSTAAT. Hoofdingenieur-Directeur: C. Thomése. Afdeling' I. (Aanleg en onderhoud prov. wegen, motorrijtuigen belastingwet, autobusverkeer). Hoofdingenieur-Adj.-i)irecteurïr. C. Krijn. Ingenieur le kl.: Ir. F. W. van Roggen. Technische Hoofdambtenaar: P. de Regt. Bouwkundig HoofdambtenaarF. Schippers. Afdeling II. (Waterschappen, Waterkeringen). Hoofdingenieur: Ir. F. C. P. W. Meijlink. Ingenieur le klasse: Ir. M. II. Kuiper. Ingenieur: Ir. H. Heimink. Bouwk. Hoofdambtenaar: K. D. Schilstra. Afdeling Ha. (Cultuurtechniek, ruilverkaveling, proefpolders, grondverbetering). Hoofdingenieur le klasse: Ir. J. A. de Priester. Landb. ingenieurs: Ir. A. M. Cornelissen en Ir. F. Feitsma. Bouwk. Hoofdambtenaar: R. R. de Graaft'. Afdeling III. (Aanleg en onderhoud kanalen en gehouwen). Hoofdingenieur: Ir. G. J. de Borst. Techn. Hoofdambtenaar: M. Hiemstra. Bouwk. Hoofdambtenaar: D. van Putten Afdeling IV. (Bruggenbouw, wegenreglement, reglement vaarwate ren, verordening natuurschoon, legger der wegen, hinderwet). Hoofdingenieur le klasse: Ir. W. M. Vink. Ingenieur le klasse: Ir. J. Stellig Bouwk. Hoofdambtenaren: N. H. Beum en J. W. Klein- lein. Afdeling V. (Volkshuisvesting en stedebouw). Hoofdingenieur: Ir. P. K. van Meurs. Hoofdingenieur: Mej. Ir. E. F. van den Ban. Ingenieur: Mej. Ir. W. v. d. Broek d Obrenan. Hoofdcommies: G. J. v. d. Berg, soc. geogr. drs. Afdeling Administratie. Administrateur: Mr. J. C. de Bruyn Ouboter. Adm. Hoofdambtenaren. A. Engels Jr. en R. de Vries. Hoofdcommies: Mr. M. C. Wijt.

Adresboeken Haarlem | 1949 | | pagina 11