PROVINCIAAL BESTUUR Commissaris der Koningin: Dr. J. E. Baron de Vos van Steenwijk. Audiëntiedagen in de regel op Donderdag te Haarlem. Leden der Gedeputeerde Staten: L. J. P. N. A. Bouwman, Heemstede, W. A. van den Donk, A. B. J. Prakken, Mej. Mr. A. E. Ribbius Peletier, Jac. Rustige en B. de Vries, allen te Amsterdam. Buitengewoon lid: J. Groen Azn., Alkmaar. Vergadering van de Gedeputeerde Staten elke Woensdag te 2 uur en zo nodig op andere dagen. Griffier der Provinciale Staten: Mr. M. A. Stufkens. Algemeen telefoonno. der Prov. Griffie 13978. Kabinet van de Commissaris der Koningin: Referendaris chef: Jhr. Mr. J. W. Roëll. Commies C: Jhr. F. W. A. Beelaerts van Blok land. Adm. ambtenaar: Mej. M. H. Martens. Adj. commies 2e klasse: Mej. E. J. Dieters. Eerste afdeling. Volksgezondheid, Volkshuisvesting, Land- en Tuinbouw, Algemene Zaken, Drankwet, Ar menwet en uitvoering van wetten, voor zover het geen onderwerpen betreft, welke in het bijzonder aan andere afdelingen zijn opgedra gen. Plaatsingsbureau geesteszieken. Administrateur C chef: Mr. M. van Manen. Administrateur A: M. J. I. van Doorninck. Referendarissen: H. P. Ulsamer, M. B. Huis man, Mr. H. H. Knopper. Hoofdcommiezen A: J. Schoo, A. P. J. Spoor. Adm. ambt. in alg. dienst: Mej. T. Peek Commies B: J. Gleysteen. Adm. ambtenaar: R. H. van Dam, H. R. Feldmann. Adj.-commies: J. van Aken. Adj. commies 2e klas: J. J. de Korte. Stenotypiste le kl.: Mej. A. A. van Dellen. Tweede Afdeling A. Waterstaat, Toezicht op de waterschappen, Strandvonderij, Werkloosheidsbestrijding, Spoor- en tramwegen, Wet autovervoer perso nen, Wet op openbare middelen van vervoer, Trekhondenwet. Administrateur C chef: Mej. Mr. A. A. G. Coops. Administrateur A: A. de Vries. Referendaris: Mr. Th. P. P. Kalkhoven, Hoofdcommiezen B: A. Groenendaal, J. Best. Adm. ambt. in alg. dienst: W. Kooiman. Commies C: G. E. Steetskamp. Commies B: Adm. ambt.: G. H. Bids. Schrijver le kl.: Mej. W. M. Mathot. Tweede afdeling B Wegen, vaarten en kanalen, Jachtwet, Mollen-, Egels- en Kikvorsenwet, Visserijwet, Tele graaf en Telefoonwet, Hinderwet, Veiligheids wet, Stoomwet, Wegenverkeerswet, Electrici- teitsvoorziening, Drinkwatervoorziening, Pro vinciale eigendommen. Referendaris: Dr. D. van der Wel. Adm. Hoofdambt.: C. H. Kuiken. Hoofdcommies B: T. Scheper. Hoofdcommies A: C. Klerk. Adm. ambt. in alg. dienst: A. M. Bus. Commiezen: A. G. C. Pierlot, J. R. Hartsuiker. Adm. ambtenaren: A. W. de Jong, J. Hermans. Adj. commiezen: H. C. v. Oort, C. Geleynse, D. W. van Brouwershaven, P. R. T. Deel, K. P. Hagenaar. Adj. commiezen 2e klasse: W. L. A. M. Bercht, D. H. Rep, E. V. R. Delachaux. J. H. Stap, S. J. Vester, B. F. Nederkoorn, J H. van El, P. A. Hulsman, G. Hoed. Schrijvers le klasse: J. A. M. van der Weiden, Th. W. J. van der Meer. Derde Afdeling A. Gemeente-begrotingen en -rekeningen, -geld leningen, bezoldiging van wethouders en pre sentiegeld van raadsleden, bedrijfsverorde- ningen en uitkering krachtens de wet op de financiële verhouding. Adm. C chef: Mr. H. Vos. Referendaris: D. Spaargaren. Adm. hoofdambtenaar: W. F. G. Spanhoff. E. B. Moolenaars, G. W. Groeneveld, H. J. Verkou w. Hoofdcommiezen C: K. Blom, N. J. Max. Hoofdcommiezen B: W. Boers, C. A. Holle man, J. de Jong, M. C. Ruseier, M. Merkens, B. T. van Donselaar. Adj. accountant gemeentefinanciën: J. Mantel, A. Wierda en M. Biondina. Adj. commies: Th. J. P. Cornelissen. Adj. commies 2e kl. T. J. Gaartman. Derde Afdeling B. Provinciale financiën, gemeente-belastingen, besluiten als bedoeld in Art. 228d en volgende der Gemeentewet, aanvragen om provinciaal subsidie voor zover niet tot andere afdelingen behorende. Hoofdadministrateur chef: Mr. G. A. van der Brugghen. Administrateur A. G. J. A. van Asch. Hoofdcommies B: C. G. Montauban. Hoofdcommiezen A: A. J. Sanders, J. A. Ab- bink, Mr. A. Calisch. Commies B: M. J. Bouma. Adj. commies: J. Oostveen. Adj. commies 2e kl.: R. de Nijs. Vierde afdeling. Provinciale en gemeentelijke ambtenarenza ken, Hoger-, middelbaar-, lager-, buitenge woon-, handels- en nijverheidsonderwijs, Mili taire Zaken, Nederlanderschap, verkiezingen en grondbelasting. Administrateur C chef: Mr. P. F. Westerling. Referendaris: Mr. P. Rogaar. Adm. hoofdambt, in alg. dienst: J. W. Ides, Adm. hoofdambtenaar: J. van den Berg, Hoofdcommiezen: B. J. C. van Hout, W. West- mijze, M. D. Scheer. Hoofdcommiezen A: J. Groot, P. J. Pennings. Commies C: J. van Gorkum. Commiezen B: W. J. van El, B. J. Steeman en A. C. Tjaden. Adm. ambt.: Mevr. P. F. C. Boeree-Lonbar Petri. Adj. commies: J. A. Spook. II

Adresboeken Haarlem | 1953 | | pagina 6