R.K. JONGENSSCHOOL ST. ANTONIUS, Zijl
singel 2.
R.K. JONGENSSCHOOL ST. BAVO, Wester
gracht 3.
R.K. CENTRALE V.G.L.O.-SCHOOL, Eemstraat
4 en 17, telef. 54608. Hoofd: P. J. de Graaf,
Rijksstraatweg 485, telef. 55619.
Afd. jongens, opleiding voor Ambachtsschool
en eindonderwijs.
Afd. meisjes, huish. vakken en opleiding lin
geriediploma.
R.K. JONGENSSCHOOL ST. BAVO, Eemstraat
15, telef. 51460.
Hoofd: A. L. Peeters, Meeuwenstraat 16, telef.
56226. Spreekuur: na schooltijd.
Opleiding voor seminarie, M.O., U.L.O. en
V.G.L.O., Frans en Engels.
R.K. JONGENSSCHOOL ST. CANISIUS, Lin-
schotenstraat 23.
R.K. JONGENSSCHOOL ST. PETRUS CANI
SIUS, Timorstraat 17.
R.K. MEISJESSCHOOL „ST. BAVO", Klaren-
beekstraat 62.
R.K. MEISJESSCHOOL KL. H. THERESIA, Ber
nard Zweersstraat 1.
R.K. MEISJESSCHOOL ST. LIDUINA, Timor
straat 38.
R.K. MEISJESSCHOOL ST PHILOMENA, Eem
straat 2, telef. 51905. Hoofd: Zr. Maria Agnes.
Spreekuur: dinsdag en vrijdag 16.1517 uur.
School voor gewoon L.O. met opleiding voor
toelatingsexamen M.O. en U.L.O.
R.K. MEISJESSCHOOL ST. THERESIA, Kleine
Houtweg 24.
R.K. MEISJESSCHOOL ST. VERONICA, Antho-
niestraat 28.
ST. DOMINICUS SAVISSCHOOL, Geuzevesper
straat 5.
H. PIUS X-SCHOOL, Reviusstraat 1.
R.K. OPLEIDINGSSCHOOL VOOR JONGENS,
Nieuwe Gracht 16.
RUDOLF STEINERSCHOOL, Wilhelminastraat
43.
ST. FRANCISCUS-SCHOOL, Tugelastraat 5.
ST. JOSEPH-MEISJESSCHOOL, Herensingel 75.
ST. WILLIBRORDUSSCHOOL, Overtonstraat 42.
ST. GERARDUS MAJELLASCHOOL, Richard
Flolkade 5.
ST ADELBERTUSSCHOOL, Pol 18, Spaarndam.
KOORSCHOOL VAN DE KATHEDRALE BASI
LIEK ST. BAVO, Wilhelminapark 6, tel. 19649.
ST. BONAVENTURASCHOOL, Wouwerman-
straat 53.
DR. ALPHONS ARIëNSSCHOOL, tijdelijk Roer
dompstraat.
OPENBARE SCHOLEN VOOR UITGEBREID
LAGER ONDERWIJS
MR. A. BRUCHSC.HOOL VOOR MULO (met
eenvoudig leerplan), Zijlvest 25a.
A. H. GERHARDSCHOOL VOOR MULO, Jacob-
straat 2.
HILDEBRANDSCHOOL VOOR MULO, Generaal
Spoorlaan.
TH. M. KETELAARSCHOOL VOOR MULO,
Parklaan 108.
KLAAS DE VRIESSCHOOL VOOR MULO,
Junoplantsoen 58.
OPENBARE SCHOLEN VOOR BIJZONDER
LAGER ONDERWIJS
SCHOOL VOOR ZIEKELIJKE KINDEREN
(Openluchtschool), ALBERT SCHWEITZER-
SCHOOL, Rijksstraatweg 245.
SCHOOL VOOR ZEER MOEILIJK OPVOED
BARE KINDEREN, PROF. DR. GUNNING-
SCHOOL, Hoofmanstraat 17.
SCHOOL VOOR DEBIELE KINDEREN, DR.
HUETSCHOOL, Prinsen Bolwerk 3.
SCHOOL „BUITENRUST", Buitenrustlaan 9.
SCHOOL VOOR IMBECIELE KINDEREN, DR.
A. VAN VOORTHUIJSENSCHOOL, Friesche
Varkenmarkt 22.
SCHOOL VOOR KINDEREN MET LEER- EN
OPVOEDINGSMOEILIJKHEDEN, MINISTER
VAN DER LEEUWSCHOOL, Oosterhoutlaan 19.
SCHOOL VOOR SLECHTHORENDEN, Sophia-
straat 2d.
BIJZONDER BUITENGEWOON LAGER
ONDERWIJS
PRINSES MARIJKESCHOOL, Christ, school,
Dinkelstraat 4, telef. 52627.
Hoofd: J. Mol, Muiderslotweg 125.
ST. JOZEFSCHOOL, Nic. v. d. Laanstraat 25.
GEMMASCHOOL, R.K. SCHOOL VOOR IM-
BECILLEN, Zomerluststraat 25.
DS. M. G. BLAUWSCHOOL, Christ, school,
Linnaeuslaan 1, telef. 36545.
Hoofd: W. Tromp, Planetenlaan 14.
ST. MICHAëLSCHOOL, voor leer- en opvoe
dingsmoeilijkheden, Tugelastraat 5, telefoon
50381. Hoofd: Zr. Paula.
Spreekuur hoofd: op verzoek.
BIJZONDER MEER UITGEBREID LAGER
ONDERWIJS
KONINGIN WILHELMINASCHOOL, School
voor Christ. U.L.O., Nassaulaan 37, tel. 10114.
Hoofd: F. H. van Reenen. Spreekuur: dinsdag
1416 uur.
PRINSES IRENESCHOOL, School voor Christ.
U.L.O., Anthony Fokkerlaan, telef. 56462.
Hoofd: Alb. Everaars, Velserstraat 44, telef.
20665. Spreekuur: maandag 1517 uur.
R.K. JONGENSSCHOOL „ST JEROEN", VOOR
M.U.L.O., Overtonstraat 42.
R.K. MULOSCHOOL „ST. JOZEF", Ged. Oude
Gracht 120, telef. 19928.
Hoofd: A. J. B. van Velsen.
Spreekuur: woensdag en zaterdag van 910
uur en volgens afspraak.
Candidaten voor diploma MULO-A behalen
gelijktijdig Middenstandsdiploma. Opleiding
MULO-examen A en B. Toelatingsexamen
M.T.S., Zeevaart-, Kweekschool, enz.
LOUISE DE COLIGNYSCHOOL, School voor
Christ. U.L.O., Marianne Philipsplantsoen 1,
telef. 55974 (Delftwijk). Hoofd: B. J. Bos, tel.
53523. Spreekuur:
ST. JEROENSCHOOL, Overtonstraat 42.
ST. LUCIASCHOOL VOOR U.L.O., Planeten-
laan 13, telef. 53233 (bij afwezigh. 54445).
Hoofd: Zr. G'onzanga.
Spreekuur hoofd: donderdags van 1618 uur.
ST. THERESIA-AVONDSCHOOL, Kleine Hout
weg 24.
R.K. HANDELSAVONDSCHOOL, Ged. Oude
Gracht 120.
HAARL. AVONDLYCEUM, Santpoorterplein 28.
CHRIST. AVONDMULO, Nassaulaan 37a.
R.K. AVONDMULO, Overtonstraat 42.
13