tfSo I*»? content AMPo 68 Uitzenbureaus Haaiem vraag ons nooit om tijdelijke krachten als U jaloers van aard bent. Wie bij ons om een tijdelijke kracht vraagt, krijgt iemand die meteen kan inspringen. Iemand die de opgedragen taken werkelijk goed uitvoert, Zo goed,dat men onze uitzend krachten onwillekeurig vergelijkt met het personeel dat men doorgaans gewend is. Tja... Maar U bent nu eerlijk gewaarschuwd. Dus zult U ons nooit om tijdelijke krachten vra gen als U jaloers van aard bent. In het ande re geval hoeft U ons alleen maar even op te bellen om morgen al van een goede kracht voorzien te zijn. Voor een enkele dag of voor een aantal maanden. Altijd tijdelijk. Al tijd goed. uitzendbureau wij bezorgen U tijdelijk personeel (om jaloers op te worden). Contentvestiging te Apeldoorn: Griftstraat 8 Telefoon: 05760 14103 Te Arnhem Bakkerstraat 12 - Telefoon: 085 450641 op zoek naar personeel met een kwaliteitsgarantie? bel het A.V.P. Waarom zou U zelf advertenties plaatsen, solIicitatiebedrieven bekijken, sollicitatiege sprekken voeren, om uiteindelijk iemand aan te nemen die mogelijk achteraf toch niet he lemaal blijki te bevallen? Het is veel eenvou diger het A.V.P. te bellen. Dat is het Ad viesbureau voor Personeel. Het A.V.P. neemt die langdurige procedure vrijblijvend van U over. Van functie-analyse tot en met de selectie van de juiste kandidaat. Pas bij aanstelling van de aanbevolen man of vrouw bent U 150% van het bruto-maandsalaris van de nieuwe werknemer verschuldigd. Mocht de ze binnen 1 of 2 maanden niet aan -de ver wachtingen voldoen, dan herhaalt het A.V.P. de selectie kosteloos. Dus als U personeel zoekt met een kwaliteitsgarantie, dan weet U wat U moet doen. Prettig idee, nietwaar? adviesbureau voor personeelszaken voor risicovrije selectie van vast personeel. A.V.P. vestiging te Arnhem: Bakkerstraat 12 Telefoon: 085 450643 Te Utrecht: Mariaplaats 51 Telefoon: 030 333104

Adresboeken Haarlem | 1972 | | pagina 144