40 - Openbare Instanties - Haarlem
GENEESKUNDIGE STAF:
Dr. H.J.H. Neyens, röntgenologie.
J.W. Leijgraaf, röntgenologie.
Dr. G. van Boheemen, röntgenologie.
A.P. Nolen, interne ziekten.
J. Verwiel, interne ziekten.
R.J. Olie, interne ziekten.
Dr. M.W. v.d. Kooi, hart- en vaatziekten.
Mej. M.A. Smit, hart- en vaatziekten.
G.R. van Veen, reumatologie.
J.J. Schreuder, neurologie.
Dr. J.A. Kroll, chirurgie.
F.J.O. ten Bruggen Hugenholtz, chirurgie.
B.M.M. Delemarre, chirurgie.
Dr. A. van Aubel, gynaecologie en verlos
kunde.
S. Haverkamp, orthopaedie.
J.P. Kool, keel-, neus- en oorziekten.
H. de Jong, oogziekten.
L.H.W. Uiterwaal, psychiatrie.
R.M.C.M. Janssen, zenuwziekten.
Dr. A.M.F.H. Haan, laboratoriumonderzoek.
Cj. Bernink, anaesthesie.
Dr. H. de Jager, pathologische anatomie.
L.Th. Oeberius Kapteyn, pathologische
anatomie.
Dr. A.A. Botter, huidziekten.
R. Kalff, interne ziekten.
Dr. G.J.J. Veening, consulent voor long
ziekten.
W.N. van Zwol, huisarts.
H.E.G.M. Gemmeke, plastische chirurgie.
Th.P.J. de Wringer, urologie.
F.J. v.d. Beek, urologie.
Mej. C.J. Grootenboer, kinderziekten.
Dr. K. v.d. Vis, keel-, neus- en oorziekten.
Heilgymnastiek en massage.
Hoofd: W.C. Bohlmeijer.
Maatschappelijk werk: mej. M.A.M. Lipp-
mann.
Apotheker: Drs. H.B. Asselbergs.
POLIKLINIEKEN:
Mariastichting, Kamperlaan 4, tel. 319110.
Haarlem-Noord", Soendaplein 9, tel.253365.
Sint Elisabeth s of Groote Gasthuis:
Boerhaavelaan, tel. 319131 (613 Ijedden).
Polikliniek en Medisch centrum, tel. 312540
REGENTEN:
Mr. dr. L. de Gou, voorzitter.
L.D. v.d. Berg, vice-voorzitter.
W. Mensink, secretaris.
Mr. T.M. Halbertsma, penningmeester.
Mw.H.C. Niemeijer-Toet.
Ir. A.K.W. Unger.
Mr. M. Enschedé.
P.C. van Houten.
Mr. A. Takx.
Directie:
Dr. J. van Mansveld, medisch directeur
Drs. W. de Waard, economisch directeur.
Zr. E.C. Snouck Henkemans, directrice.
MEDISCHE STAF (gewone stafleden):
Internisten: dr. L. van Beugen; dr. A. Hensen*
A.P. Roodvoets.
Chirurgen: dr. G.L. v.d. Zwaag; H.E. Henne-
veld; dr. R.A.M. van Oppen.
Gynaecologen: W.A.A. van Os; dr. P.E.R.
Rhemrev; dr. D. Bloemers.
Neurologen: A.A.M. Blomjous; C.P.W. de
Haan.
Oogartsen: R.J. Colombijn; R. Jockin;
G. Berghuis.
Röntgenologen: J.O. Op den Orth;
dr. H.E. Schütte; H. Riemsdijk.
Cardiologen: M.A.H.W. Schöttelndreier*
L. Rook.
Orthopedisch chirurg: C.F.W. Rietveld.
Mondheelkunde: dr. L.A.M. Roorda;
dr. J. Hovinga.
Kinderarts: C. van Steijnen.
Uroloog: J.J.W, van Haga.
Plastisch chirurg: dr. Ph.J.W. Lamaker.
Anaesthesisten: K.H. Dijk; J. van Leeuwen*
E.G. Hekking.
Psychiater: J.F. van Luin.
Allergoloog: dr. H.H. Weller.
Longarts: J. Hrouda;
Dermatoloog: dr. A.W. Thöne.
Keel-, neus- en oorartsen: T.J. Bierman;
dr. A.J. Beerens.
Klinische chemie: dr. H.A. Zondag.
Patholoog-anatoom: dr. H. de Jager.
BIJZONDERE STAFLEDEN:
Pathologisch Anatomie: dr. H. de Jager;
L.J.Th. Oeberius Kapteyn.
Bacteriologie: A. Potasse; dr. J. Waldman.
Pharmacologic: L.F. Stapper; Th. Vos.
BUITENGEWONE STAFLEDEN:
Keel-, neus- en oorheelkunde: mevr. J.C. de
Bruine-Altes.
Plastische chirurgie: dr. Ph.J.H. Lamaker.
Interne Geneeskunde: R. Kalff; dr. D.K.
Wielenga.
Rheumatologie: G.R. van Veen.
Neuropathologie: dr. F.E. Posthumus
Meyjes.