Telef. 26156 Zandvoortschelaan 23 NEDERLANDSCH HERVORMDE GEMEENTE. Kerkgebouwen: Kerk op het Wilhelminaplein, dienst eiken Zondag v.m. 10 uur. Kapel Nieuw-Vredemhof, Johan van Oldenbarneveldtlaan, dienst eiken Zondag v.m. 10.30 uur. Predikanten: Dr. F. W. A. Korft, Achterweg 11. Ds. C. M. Briët, Zuiderhoutlaan 2, Haarlem. Ouderlingen: F. H. de Koek van Leeuwen: H. J. Vons; Joh. van der Spek, A. van der Heijden; J. van der Burgh. Diakenen: A. Moen; J. Koper; H. Klaassen; Mr. J. A. de la Hayze en G. van Wouw. De Commissie voor Maatschappelijk werk der Nederd. Her vormde Gemeente te Heemstede, heeft haar bureau gevestigd in de Schouwbroekerstraat 12 en is te spreken: Maandag des avonds van 89 uur voor vrouwen. Dinsdag des avonds van 89 uur voor mannen. Donderdag des voormiddags van 1011 uur voor vrouwen. Donderdag des voormidags van 11—12 uur voor mannen. Zaterdag des middags van 34 uur voor mannen. In Heemstede-Zuid bestaat een gebouw voor Christelijke belangeri, waarin vereenigingen en clubs voor meisjes en jongens worden gehouden. In Heemstede-Noord bestaat een Wijkhuis gelegen aan de Prinsessekade no. 3, waarin catechisatie's worden gehouden en jeugdwerk wordt verricht en ook een wissel-bibliotheek van de Stads Openbare Leeszaal is gevestigd. Gelegenheid tot liet leenen van boeken is aldaar Dinsdag 's avonds van 89 uur en Zaterdags 's middags van 34 uur. De spreekuren van Ds. Korff zijn Dinsdag voorm. van 11.3012.30 uur en Woensdag 's avondo van 78 uur ten zijnen huize, Achterweg 11. De spreekuren van Ds Briët zijn Dinsdag voorm. van 11.3012.30 uur in de consistoriekamer van Nieuw-Vredenhof, Johan van Oldenbarneveldtlaan en Vrijdagavond ten 89 uur in het Wijkhuis Prinsessekade no. 3. De spreekuren van de Wijkverpleegster zijn eiken werkdag van 1.302.30 uur in het Wijkhuis Prinsessekade no. 3. Van ouds het soliedste adres in: Sokken, Zakdoeken en Handschoenen.

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1930 | | pagina 23