15 Zandvoortschelaan 23 Tekf. 26156 Godsdienstoefeningen: Op Zon- en feestdagen. 's Morgens 7.15, 8.45 uur en half elf. H. Missen, des avonds 6 uur Lof. In de week: H. Missen om 7.30, 8.15 en, 8.30 uur. Donder dagsavonds 7 uur Lof. In de maanden Mei en October ook Dinsdags en Zaterdags 7 uur Lof, benevens de eerste Vrijdag van iedere maand 's avonds 7 uur'. 40 uren gebed: den eersten Zondag van den Advent en twee voorafgaande dagen. Aanbiddingsdag: den tweeden Zondag na Pinksteren. Patroonfeest: H. Bavo, 1 October. Gelegenheid tot biechten: Donderdagsavonds van 6—7 uur en Zaterdags van 49 uur. Onze Lieve Vrouwe Hemelvaart. Valkenburgerplein. P. J. Nieuwenhuis, Pastoor. J. R. F. Versteeg, Kapelaan. Kerkmeesters: Jos. M. J. Braam, J. M. Negrijn en H. C. v. d. Wiel. Godsdienstoefeningen: Op Zon- en feestdagen. Des morgens gelezen H. Missen, predicatie 7 uur en 8.30 uur, gezongen H. Missen met predicatie 10 uur, des avonds 7.30 uur Lof met rozekransgebed. In de week: H. Missen om 7 en 8 uur. Dinsdags en Zaterdags 's avonds 7.30 uur Lof. Gelegenheid tot biechten Zaterdagsavonds van 79 uur en iederen morgen tijdens de H. Missen. Maria congregatie voor meisjes des Maandagsavonds 'half acht en voor de jongens Woensdagavonds half acht. Het onderwijs wordt gegeven in de R. K. broederschool voor de jongens en zusterschool voor de meisjes en bewaar school allen gelegen aan de Molenwerfslaan. Van ouds het soliedste adres in Garen, Band, Wol, Ondergoed, Handwerken en Indanthrenkleedjes. mmmn/ÊÊKBtg

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1930 | | pagina 25