KOLEN? DRUPSTEEN! VALKENBURGERLAAN 77. De „Bronstee" papsoorten zijn smakelijk, voedzaam en versterkend. Let op het groene Bronstee-etiquet, Jong, J. V. de, arts, HeemsteedsChe Dreef 92. Jong, L. D. de, vertegenwoordiger, Jacques Perklaan 5. Jong, L. J. de, kleermaker, Javalaan la. Jong-Boeschoten, M. de, Koediefslaan 8. Jong, R. de, Winterlaan 4. Jong, S. de, machinist, Kastanjelaan 9. Jong, Wed. P. de, Molenwerfsl'aan 122. Jong, W. C, A. de, brievenbesteller, Timorstraat 51. Jonge-Kraaijenhagen, Wed. A., Jozef Israëlsplein 5. Jonge-Mulock Houwes, S. de, ingenieur, Caesar Francklaan 6. Jongebreur, G., apotheker. Rhododendronplein 11. Jongejan, M., IJmuider Vischhandel, Wilhelminaplein 16a. Jongeneel, R. D., koopman, J. C. v. Oostzanenlaan 22. Jonge Poerink, insp. P.T.T., v. Slingelandtlaan 11. Jongh Visscher, G. C., leeraar Chr. Lyceum, Asterkade 14. Jongsma, Tj„ corresp. Nassauspaarbank, Havenstraat 37. Jongste, A., Lorentzlaan 4. Jongste, H., onderwijzeres, Lorentzlaan 4. Jonker, C. W., koopman, Caesar Francklaan 50. Jonker, M. G., kantoorbediende, M. Hobbemastraat 15. Jonker, Z. J. H., fabrikant, Wagnerkade 45. Jonkers, K. H., Valkenburgerlaan 13. Jonkheid, K., architect, Heemsteedsche Dreef 267. Jonkman, J. B., agent van politie, Burg. van Lennepweg 7. Joosten, G., gezagvoerder koopvaardij, Havenstraat 43. Jordan, P. J., arbeider, Cloosterweg 14. Jordens, G., kantoorbediende, Winterlaan 7. Jorritsma, G. J., timmerman, Rembrandtlaan 24. Jorritsma, R., aannemer, Postlaan 4. Jospin, M., predikant, Julianalaan 15. Josso, J. M., comm. in effecten, Roemer Visscherplein 9. Josso, P, W. A., procuratiehouder Rott. B. Ver., Heerenweg 209. Juffermans-de Bruin, Wed. C., Res. Novaplein 20. Juffermans, H. W., timmerman, Bleekersvaartweg 35. Juffermans, J., arbeider, Lindenlaan 41. Juffermans, P. J., bloemistknecht, Lindenlaan 15. Juffermans, W. H., metselaar, Landzichtlaan 32. Julianus, A. M., leeraar M.O., J. Vermeerstraat 20. Julius, M. A., werktuigkundig ingen., Jeroen Boschlaan 7. Jung-Faber, Wed. G., Bronsteeweg 54. Jurriëns, E. J., verpleger, Koediefslaan 31. Jurrjens, A. B., Camplaan 21. Jutte, G. E., Van Slingelandtlaan 4.

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1940 | | pagina 101