TH. G. MAAS MAISON DE VRIES BANKETBAKKERIJ ZANDVOORTSCHELAAN 32 Technisch Bureau Let eens op de heerlijke aroma van „Bronstee" Bloemendaal - De Genestetweg 13 Centrale Verwarming Automatische Oliestookinrichting Automatische Kolenstookinstallaties Warmwatervoorziening roomboter. Altijd de zelfde kwaliteit. 118 Maartsense-vRooy, Wed. H. J., sigarenmag. „Aerdenhout", Zandvoortschelaan 142. Maartsense, J. H., gem. ambtenaar, Oude Posthuisstraat 40. Maas, G., verpleegster, v. d. Spiegellaan 24. Maas, G. M. v., filiaal kruidenierswaren, Zandvoortschelaan 179. Maaskant, C., tuinbaas, Glipperweg lb. Maatschappelijk werk, Comm. der Ned. Herv. Gem., Schouwbroe kerstraat 21. Mac NeiH, R., kantoorbediende, Overboschlaan 10. Mackor, Mevr. G., wol- en babyhuis, Binnenweg'52. Machielse, J. F., grossier, Jac. v. Ruisdaellaan 42. Machielsen, M. J., wegwerker, J. v. d. Bergstraat 4. Machoel, H. W., Jozef Israëlsplein 11 Macpherson, J. H., Koediefslaan 47. Made, .J, A. v. d., Sportparklaan 35. Maerten, P. F., timmerman, Lindenlaan 30. Mahler, H., Heemsteedsche Dreef 162. Mahler, J. H., kantoorbediende, Heemsteedsche Dreef 76. Maine, J. J, du, kantoorbediende, Irislaan 25. Mainz, Helmiith, bankier, Heemsteedsche Dreef 180. Maison des Dames, kapsalon B. Prijs, Zandvoortschelaan 180. Maison Mary, dameskapsalon, Zandvoortschelaan 156. Maison Mittig, dameskapsalon, Binnenweg 79 D. Maison de Vries, banketbakkerij, Zandvoortschelaan 32. Makelaarskantoor R. Jorritsma, Postlaan 4. Makelaars- en Administratiekantoor J. B. Leferink, Leidschevaart- weg 121. Mandersloot, C., comm. in effecten, Franz Lisztlaan 3. Mandersloot, C. W., teekenaar, Rijnstraat 29. Manen, J. van, accountant, Chrysanthemumlaan 10. Manen, Mr. M. van, prov. ambtenaar, Pieter de Hooghstraat 5. Mannekes, C. v., kantoorbediende, Lindenlaan 67.

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1940 | | pagina 122