Waardeer Uw voeten! MODEL SCHOENMAKERIJ J. P. VROLIJK ZANDVOORTSCHELAAN 135 Zij torsen dag in dag uit Uw volle lichaamsgewicht brengen U waar ge wezen wilt en toch zijn ze niet veel eischend. Zij vragen slechts een goede behandeling en 'n paar prettige, goede schoenen. Waardeer Uw voeten. Ze zijn het waard. Ga eens met Mooren praten. Aan 't een zoowel als 'tander kan hij U helpen. Schoenmagazijn, Pedicure en Voetverzorging Mi O O r e n Binnenweg 20 HEEMSTEEDSCHE R A D I O-C E N T R A L E HAVENSTRAAT 8 124 Moen, A., architect, Adr. Pauwlaan 17, Moer, J, R, v. d., Spaarnzichtlaan 27. Moerland, J., Eerelmanstraat 6. Moes, H. J., Bosboom Toussaintlaan 10. Moes, Tine, pianoleerares, dipl. Conserv. Mij. tot bev. d. Toon kunst, Bosboom Toussaintlaan 10. Mohl, A. A., machinist ter koopvaardij, Valkenburgerlaan 87. Mohlmann, J., steenzetter, Raadhuisstraat 80. Mok, J. C. L., aannemer, Postlaan 13. Mol, G. H. K., vertegenwoordiger, Spoorplein 2. Mol, S. de, winkelbediende, Oude Posthuisstraat 23. Moleman, S., procuratiehouder, Fred, van Eedenplein 1. Molenaar, J., Bronsteeweg 31. Molenaar, L., uitvoerder v. bouwwerken, Eschdoornlaan 6. Molenaar, W., Herfstlaan 14. Moll, Mevr. L. L. F., Joh. Verhulstlaan 31. Mollerus, Jhr. Dr. J. C., secr. Kam. v. Koophandel, Crayenester- singel 61. Moltzer, E, O., Anton Mauvestraat 6. Molijn, L., dir. N.H. Landb. Crediet, Rembrandtlaan 18. Mon, E .de, pianostemmer, Orchideeënlaan 17. Monde, A. v. d., kapper, Jan van Goyenstraat 23. Monderman, A., Wipperplein 7. Monshouwer, M., Narcissenlaan 1, Montanus, P. C. M., winkelbediende, Eschdoornkade 30. Montijn, J. R., vleeschhouwer, Joh. Verhulstlaan 5. Mooldijk, A,, bouwkundig opzichter, Postlaan 8. Moolenaar, F. W., kleermaker, v. Merlenlaan 1. Moolenburgh, C. M., inspect. D. B„ Heemsteedsche Dreef 135.

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1940 | | pagina 128