J. M E IJ E R Bouwterrein, dat „op peil" wordt gehouden: „HET DUIN" te Bennebroek (N.H.). E F G Garage - Automobielbedrijf Service-Station Rijksstraatweg |a - Bennebroek Eek, P. C. van, tuinknecht, Meerweg 69. Eerste Amsterd. Markiezen Fabriek; fabriek: Binnenweg 189, Heem stede: kantoor: Beukenlaan 24. Egmond, A. van, beambte N.S., Schoollaan 119. Ekeren, L, J. A, van, handelsagent, Bijweglaan 4. El, D. van, directeur eener N.V., van Ittersumlaan 16. Elgersma, A,, verpleger, Meerweg 70. Eist, H. van der, schilder, Binnenweg 10. Elstgeest, C. H., bloemist, Bennebroekerlaan 85. Engel, P., garagehouder, Bennebroekerlaan 5 A. Enthoven, J. K., eierhandelaar, Rijksstraatweg 16. Enthoven, K., eierenhandelaar, Bijweglaan 1. Es, C. van, stoffeerder, Rijksstraatweg 6. Essen, L. A. van, architect, Duinlaan 14. Esser, P. H., geneesheer St. Vogelenzang, Rijksstraatweg 97. Faber, J. H., Rijksstraatweg 22. Flentrop, G., bloembollenkweeker, Willinklaan 5. Flipphi, C., koopman, Zandlaan 12. Flippo, J. G., bloembollenhandel, Rijksstraatweg 101. Floor, R., Meerweg 36. Fröbel- en Montesorischool St. Joseph, Meerweg. Fotohandel en Drogisterij „De Viersprong", H. Hulkenberg, apoth.- ass., Rijksstraatweg 12. Gaaien, W. van, kapper, Schoollaan 93. Garage en Servicestation J. Meijer, Rijkstraatweg 1 A. Gereformeerde Kerk, Rijksstraatweg 65a. Gier, H. de, landarbeider, Reek 10. Gilst, A. van, vertegenwoordiger, Beukenlaan 12. Glas, J., arbeider, Schoollaan 66. Goede, C. J. de, beambte P.T.T., Schoollaan 18. Goede, T. de, Schoollaan 18.

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1940 | | pagina 12