Opticien C R A M A Brillen - Pince-nez Reparaties Beste en voordeeligste adres dipl. vaksch. voor opticien. Opger. 1875 Kleine Houisiraai 7 - Haarlem Let op het juiste adres. De „Bronstee" papsoorten zijn smakelijk, voedzaam en versterkend. Let op het groene Bronstee-etiquet. 131 Omvlee, J., radiomonteur, Havenstraat 8. Onderwater, C. S. C., Vondelkade 5. Onselen, C. van, Camphuysenlaan 6. Onstein, G. H., tandarts, Pieter Aertszlaan 2. Onvlee, C., Torenlaan 7. Oolders, J., dansschool, Camplaan 45. Oolders-Leuven, Wed. H., Haemstedeplein 11. Oolders, W. J., café, Camplaan 45. Oom, J., opzichter gem. bedr., Wilhelmiinaplein 6. Oomen, J. F. W., kantoorbediende, Oude Posthuisstraat 9. Oorde-de Lint, Wed. G. M., Willem v. d. Veldekade 7. Oorthuis, J. A., timmerman, J. v. d. Bergstraat 23. Oosten, W. van, makelaar en bouwkundige, Bronsteeweg 45. Oosten Honderdors, fa. van, bouw- en woningbureau, Bronstee weg 45. Oostenrijk, C. J., diacoon, Bosboom Toussaintlaan 54. Oosterbeek, M. P., timmerman, Madoerastraat 4. Oosterdijk, F., schoenfabrikant, Oude Posthuisstraat 50. Oosterhof-v. Sleen, Wed. H. J., Hendr. Peeperkornstraat 27. Oosterhoorn-Veken, Wed, A., Raadhuisplein 4. Oosterhoorn 8 Zn., fa. F., dames- en heerenkappersbedrijf, Raad huisstraat 6. Oosterhoorn, P. C., fa. Oosterhoorn, sigarenmagazijn en begrafenis onderneming, Raadhuisstraat 6. Oosterhuis, J. H., stuurman gr. vaart, Lieven de Keylaan 17A. Oosterwijk-Onderwaater, Wed. B. J., pensionh., Lucas v. Leyden- laan 13. Oosting, G. van, Caesar Francklaan 9, Oostveen, G. J. W. A. van, kantoorbed., Paulus Potterlaan 4. Oostwal, Mevr. H. W. P., Soendastraat 18. Ooijevaar, J. C. J. M., Heerenweg 103. Opdam Zn,, J. M., rijwielhandel, radio, haarden, Binnenweg 53. Opdam, J. M., melkrijder, Binnenweg 53.

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1940 | | pagina 135