Tact doet wonderen. De Bond zonder Naam. De „Bronstee" papsoorten zijn smakelijk, voedzaam en versterkend. Let op het groene Bronstee-etiquet. 169 Taxibedrijf J. Sietsma, Schouwbroekerstraat 20. Taxibedrijf A. Verdonschot Jr., Binnenweg 57. Taxibedrijf Voorham, Camplaan 4. Technisch Bureau L. v. Wessem, Lanckhorstlaan 71a. Teding van Berkhout, Jhr. J. P., proc.houder N.V. „Citroen Teeuwem G. P., brandstoffenhandel, Raadhuisstraat 23. Teeuwen, H. M., brandstoffenhandel, Raadhuisplein Teeuwen, J. A., bloemistknecht, Eikenlaan 30. Teeuwen, J. N., bloemist, Raadhuisplein 7. TEEUWEN'S KOLENHANDEL, kantoor Raadhuisstraat 23. Opslagplaats Havenstraat 65-71. Teeuwen, L. J., arbeider, Glipperweg 46. Teeuwen, W. H„ autogarage, Raadhuisstraat 21» Tel, P. G., kantoorbediende, Jan van den Bergstraat Telefunken Service Station P. Gude, Zandvoortschelaan 71» Teilekamp-Rusman, Wed. H., Voorweg 14. Teileman, G. A„ arbeider, Glipperweg 74. Tellings-Weijers, Wed. C„ Drieheerenlaan 10. Tello, W. A. de, handelsreiziger, Heerenweg 109a. Teltman, M. Hobbemastraat 36. Tepas, Q., vliegenier K.L.M., Wagnerkade 89 Tepe, Mej. A. M., kantoorbediende, Wagnerkade 81. Tepe', B, A. J. A. M., koopman, Heemsteedsche Dreef 264. Tepe! W. L. H, H. M., koopman, Wagnerkade 81. Terink, IG. H., nachtwaker, Timorstraat 23. Terink Jr., G. H.,. vischhandel, Zandvoortschelaan 24. Terlingen, J. H., directie-secr., Vondelkade 14. Termeer, Th. A., speelgoedmagazijn, Binnenweg 17/. Terpstra, 1K. J., Laan van Rozenburg 24. Tersmitten's Vleeschhouwerij, Raadhuisstraat 93. Terstall-Heere, Wed. A. E., Binnenweg 158 Tervoort, G„ melkhandelaar, Zandvoortschelaan 62. Terwey, F., proc.houder Blauwh. Veem, Alberdmgk Ihijmlaan 71. Terwoert, P. J., bloemist, Bosboom Toussaintlaan 31. Tesselaar lA. J. C., transportarbeider, Borneostraat 52. Tesselaar! J. P expediteur, Timorstraat 65. Tesselaar-Kraakman, Wed. M., Binnenweg 35. Teunis, P. H., boekhouder. Clivialaan 15. Teunissen, M. J. A„ kantoorbediende, Vondelkade 5. Teutem, Mej. J. C. E. van, leerares piano en theorie, einddiploma Conservatorium Amsterdam, Julianaplein 5.

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1940 | | pagina 177