Bouw Uw eiqen knusse landhuisje en dan op: „HET DUIN" te Bennebroek (N.H.). M N 13 Maas, G. M. van, Rijksstraatweg 36. Mannekus, J. van, Beukenlaan 3. Manschot, G., arts, Rijksstraatweg 18. Maris, L. L. van, bloembollenhandel, Schoollaan 94. Markiezenfabriek, Eerste Amsterd.; fabr.: Binnenweg 189 (Heem stede; kantoor: Beukenlaan 24. Medenblik, W., bloembollenkweeker, Rijksstraatweg 55. Meer, A. C. J. van der, bloembollenkweeker, Beukenlaan 4. Meer, N. van der, grossier in groenten, Schoollaan 95. Meer, N. van der, groentenhandel, Binnenweg 37. Meer, P. C. van der, vertegenwoord. fa. Hulskamp, Zwarteweg 33. Meer, W. P. van der, bloembollenkweeker, Beukenlaan 4. Meiland, T„ bloemistarbeider, Bennebroekerlaan 23. Melkerij Alida's Hoeve, Bennebroekerlaan 37. Melle, E. W. J. van, binnenhuisarchitect, Abeelenlaan 12. Melle'-Swaan, Wed. J. M. J. A. van, Beukenlaan 8. Mense, A., Leidschevaart 20. Menso, M. J., koopman, Willinklaan 2. Mettau, J., bouwkundig teekenaar, Abeelenlaan 15. Meubileerinrichting Trossél, Bennebroekerlaan 37. Meulen, A. van der, zincograaf. Kastanjelaan 2. Meij, W. van der, bloemenhandel, Binnenweg 12. Meijer, H„ hoofd school met den Bijbel, Rijksstraatweg 67. Meijer^ J., garagehouder, Rijksstraatweg 1 A. Meijer, J. G. P., caféhouder, Binnenweg 7. Meyer's Automobiel Bedrijf, Rijksstraatweg 1 A. Modevakschool St. Joseph, Meerweg naast R.K. Kerk. Moes, C. J., kapper, Zwarteweg 63. Mol, L., arbeider, Leidschevaart 19. Molen, B. van der, autohandelaar, Rijksstraatweg 1 b. Monschouwer, W. A. G,, kantoorbediende, Beukenlaan 6. Mooren, J. van der, tuinaanleg, Bennebroekerlaan 7. Mooren, M. van der, bloemist, Schoollaan 45. Mounier, C. J., Reek 14. Munnig Schmidt, J. C. A., koopman, van Doornincklaan 5. Nassau, A. N. van, bloemenhandel, Zwarteweg 59. Ned. Herv. Gemeente, Binnenweg 67. Nelis, N. J., Bennebroekerlaan 15. Nieuwenhuizen, H., bloemist, Schoollaan 131. Nieuwenhuijs, H., kruidenier, Bennebroekerlaan 93. Nobelen, J. A. van, arbeider, Kastanjelaan 48. Noels, A., Duinlaan 21.

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1940 | | pagina 17