Voor bouwterrein, dat zijn waarde houdt: „HET DUIN" te Bennebroek (N.H.), O A. OOSTHOEK p 14 Olijerhoek, J., bloemistarbeider, Wilhelminaplein 8. nderling Belang", levensmiddelenbedrijf, Rijksstraatweq 25 Oosten, I. van, vertegenwoordiger, Abeelenlaan 1. Dames en Heerenkleermakerij Prima Stoffen, Fournituren en Afwerking Moderne Coupe Nieuwste Dessins Zonder verplichting stalencollectie op aanvrage ZWARTEWEG 51 Oosthoek, A., kleermaker, Zwarteweg 51. Oostwal, H. W., Zwarteweg 45. Opzeeland, W, van, Rijksstraatweg 59. Opzeeland, W. van, schilder, Meerweg 15. Otte, A. J., bloemistarbeider, Kennemerbeekweq 5 Otte-van der Jagt, Wed. G., Duinlaan 21. Otte, sigarenhandel, Schoollaan 9. Otte, M., bloemistarbeider, Schoollaan 101. Otte, M., bloemistarbeider, Schoollaan 123. Otte, M., bloemistarbeider, Schoollaan 43. Oude Geleerde Man, De, café-restaurant, Rijksstraatweq 37. wut, C., banketbakker, Bennebroekerlaan 67. Overgaauw, J., bedrijfsleider, Kastanjelaan 1 Parlevlie;t, H., oud schoolhoofd, Rijksstraatweg 49. Peters, A. G., bloemistarbeider, Binnenweg 5i. Peters, B., tuinknecht, Kennemerbeekweg 15a. Petri, M., bankier, Rijksstraatweg 46. Peijl, Q, van der, Schoollaan 84. Philippo W. A., bloembollenkweeker, Rijksstraatweq 32 Plank, M. A. H. van der, winkelchef, Beukenlaan 14 Plant, H., dahliakweeker, Schoollaan 37 Planting-de Graaf, Wed. C., Meerweg 17a. Plas,.T. van der, empl. Amsterd. Waterl., Schoollaan 115. r*lessius, H, A., winkelier, Rijksstraatweg 9. Plomp, E., kleermaker, Kennemerbeekweg 19. Poll, A. G. van de, koopman, Eikenlaan 2. Postma P., stoker St. Vogelenzang, Rijksstraatweq 81. Pover, Wed. J., Zwarteweg 52. Pover, P., koopman, Bennebroekerlaan 33. Prins, C. P., loodgieter, Rijksstraatweg 87. Prins, J. Cbloemistarbeider, Zwarteweg 15.

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1940 | | pagina 18