Zoek Uw eigen plekje op: „HET DUIN" te Bennebroek (N.H.). 16 Schoot, A. van dei-, bloembollenhandelaar, Rijksstraatweg 34. Schoot, W. F. van der, bloembollenhandelaar, Rijksstraatweg 2U. Schotanus, IJ., verpleger, Duinlaan 6. Schouten, J. M„ van Ittersumlaan 14. Schrama, C. H., bloemistarbeider, Wilhelminaplein 5, Schrier, J. van der, manufacturier, Bennebroekerlaan 87. Schroder, G. A. P., bedrijfsleider, Bijweglaan 33. Selhorst, H., bloemistarbeider, Schoollaan 32. Sigarenmagazijn E- J. van Donselaar, Rijksstraatweg 3 Sinke, A., verpleger, Bijweglaan 6. St. Franciscusschool, Meerweg 811 b. St. Joseph Kerk, R.K., Pastorie Meerweg 11. St. Joseph Meisjesschool, SchoollaanMeerweg. St. Lucia-klooster, Schoollaan. Slichtenbree, C., vertegenwoordiger, Van Ittersumlaan 1Z. Slot, A., timmerman, Bennebroekerlaan 25. Slot, H., tuinder, Meerweg 32. Sluis-de Wilde, J. van der, hoofd v. Verscheur Brants Stichting, Binnenweg 1. Sluijter, J. H„ markiezenfabrikant, Beukenlaan 24. Smelter, J. F., Zwarteweg 61. Smelter, W., Zwarteweg 61. Smink, G. J., Meerweg 66. Smit, A., arbeider, Bennebroekerlaan 16. Smit, A. G., metselaar, Meerweg 33. Smit, H., Rijksstraatweg 47. Smit, K. G., loodgieter, Bennebroekerlaan 65. Smit, P. J., architect, KI. Sparrenlaan 20. Smits, M. J. H., schoenmaker, Zwarteweg. Snip, T., Binnenweg 25. Spierenburg, A., slager, Rijksstraatweg 8. Spruijt, M., Meerweg 7. Spijker-Spijker, Wed. L„ Kennemerbeekweg 3. Staalduinen, L. M. van, bloembollenhandelaar, Bijweglaan 56. Staaij, G. van der, schipper, Meerweg 75. Staaij, J. van der, vrachtrijder, Reek 32. Stahli, J., vertegenwoordiger, Zwarteweg 43. Steenhoven, P. van den, vertegenwoordiger, Groote Sparrenlaan 4. Steensma, A., Rijksstraatweg 33. Steijling, E. W., Rijksstraatweg 34a. Stokman-Steekers, Wed. J., Zwarteweg 50. Streefland, H., verpleger. Schoollaan 48. Struik, G. T., Duinlaan 1. Stijger, C., Reek 8. 79 Stijger, C. N., kantoorbediende, Meerweg /Z. Swart, C., boekdrukker, van Ittersumlaan 3. Swart, H., vliegtuigmaker, van Ittersumlaan 1. Sijlaart, W. S. H., machinist, Beukenlaan 7.

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1940 | | pagina 20