KERKGENOOTSCHAPPEN. NEDERLANDSCH HERVORMDE GEMEENTE. 25 - Franciscanessen van het Moederhuis Klooster „St. Lucia Bennebroek. Overste: Zuster Humiliana. 1. Fröbelschool. Hoofd: Zuster: Eduarda. 2 Gewoon lager onderwijs. Hoofd: Zuster Juliana. Er wordt opgeleid voor M.U.L.O., Lyceum, Gymnasium, H.B.B., en andere inrichtingen voor Middelbaar en Voortgezet Onder wijs. In de 5e en 6e klas Fransch buiten de schooluren. 3. Mulo. Hoofd: Zuster Juliana. Leerlingen, die met goed gevolg de 6e klas van een lagere school doorloopen hebben, kunnen worden toegelaten. De school is driejarig en leidt op voor A. Spreekuur van het hoofd: iederen Woensdag en Zaterdag van 5-6 uur aan het St. Antoniusgesticht, Kerklaan 56. 4 Modevakschool. Hoofd: Zuster Matthia. Opleiding voor de diploma's lingerie, costumière en coupeuse. Leerlingen, die de klassen der leerscholen doorloopen hebben, ontvangen grondig onderricht in naaien, verstellen, machine- naaien en knippen. 5. Gelegenheid tot opleiding voor Stenographic en Typen. R.K. Meisjesschool St. Augustinus der Zusters Franciscanessen Alverna van Aerdenhout, Molenwerfslaan, ingang bij Hageveld. Hoofd: Zuster M. Miriam. Opleiding voor M.O. en Lyceum, waaraan tevens verbonden: Modevakschool voor opleiding coupeuse en costumière. Hoofd: Zuster Melania. R.K. Maria Fröbelschool der Zusters Franciscanessen Alverna van Aerdenhout, Molenwerfslaan ingang bij Hageveld. Hoofd: Zuster M. Deodata, Kerkgebouwen: Kerk op het Wilhelminaplein, dienst eiken Zondag v.m. 1U uur. Kapel Nieuw-Vredenhof, Johan van Oldenbarneveldtlaan, dienst eiken Zondag v.m. 10.30 uur. Predikanten: Ds. C. M. Briët, Zuiderhoutlaan 2, Haarlem. Ds. G. A. Barger, Achterweg 11. De spreekuren van Ds. Briët zijn Dinsdag voorm. van 11.30 tot 12.30 uur in de consistoriekamer van Nieuw-Vredenhof, Joh. van Oldenbarneveldtlaan en Vrijdagavond ten 89 uur in het Wijk huis, Prinsessekade No. 3. De spreekuren van Ds. Barger zijn Dinsdag voorm. van 1L3U- 12.30 uur en Vrijdagavond van 6.457.30 uur in de consistorie, Wilhelminaplein. GEREFORMEERDE KERK, Kerkgebouwen: Koediefslaan 76 en Camplaan 18. Diensten in beide gebouwen: 's Zondags 10 en 17 uur.

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1940 | | pagina 29