26 Predikanten! Ds. E. T. v. d. Born, Julianalaan 5 en Ds. A. Don- dorp, Koediefslaan 78. Spreekuur der beide predikanten te hunnen huize, 's Maandags avonds 79 uur. Kerkelijk Bureau houdt zitting iederen Maandagavond van 78 uur in de consistoriekamer achter het kerkgebouw, Koediefslaan. Grenzen der gemeente: ten N. Pijlslaan, Schouwtjeslaan, M. Lotte- laan, Spaarnelaan; ten O. Spaarne en Ringvaart; ten 21. Prinsen laan, Manpad; ten W,: Mr. Enschedeweg. Sectie's: Sectie A: Ds. A. Dondorp, ten W. en N. van Craye- nestervaart, Bronsteeweg, Bleekersvaart, Kerklaan. Sectie B:: Ds. E. T. v. d. Born; ten Z. en O. van deze grens. Kerkeraad vergadert met diakenen iederen eersten en zonder diakenen iederen derden Donderdag van de maand in de consistorie kamer achter het kerkgebouw, Koediefslaan. Scriba van den Kerkeraad: Mr. C. von Maienfeldt. Zendingscommissie: L. Lam, Jac. v. Ruisdaellaan 7a. Evangelisatiecommissie: C. Goede, Julianalaan 22. Contactcommissie voor het Jeugdwerk in wijkgebouw Camplaan. Mevr. Favié, Timorstraat 53. Jeugd-ouderling: L. J. Kooyman, Eerelmanstraat 8. Commissie-Beheer. Adres J. Steenhuis, Catslaan 2. Penningmeester der Kerk: S. v. Duin, Overboschlaan 4. Giro nummer 156445. Kerkblad Verschijnt om de 14 dagen. Onder de redactie der predikanten. In 1939 hoofdredacteur Ds. E. T. v. d. Born; in 1940 hoofdredacteur Ds. A. Dondorp. Administrateur: K. Mulder, Zand- voortschelaan 170. Nederlandsche Protestanten Bond, afdeeling Heemstede-Benne- broek. Predikant: Ds. C. B. Heyn, Remonstrantsch predikant te Oude Wetering, giro 190593. Secretaris: de heer Scheffer, Valken burgerplein 23. Penningmeester: de heer G. -J. Peuterman, Zomer- laan 11. Kerkgebouw: Postlaan 20. Heemstede. De afdeeling stelt zich ten doel de vrije ontwikkeling van het godsdienstig leven zoowel binnen de Kring der Kerkgenootschappen als daar buiten te bevorderen, in de gemeenten Heemstede en Bennebroek e.o. Vanwege de afdeeling worden regelmatig om de veertien dagen godsdienstoefeningen gehouden in het Kerkgebouw, Postlaan 20 te Heemstede. Voorts wordt catechisatie-onderricht gegeven aan leerlingen boven de 12 jaar, terwijl voor jongere kinderen de gelegenheid bestaat tot het bezoeken van de Zondagschool en Bijbelvertellingen. Alle lessen worden gegeven in de Consistorie van het kerkge bouw, door den predikant der afdeeling. Vanwege de afdeeling wordt mede Bijbelonderwijs gegeven op de Openbare Lagere Scho len te Heemstede. Spreekuur Ds. C. B. Heyn, Dinsdagmiddag 4-5 uur aan het kerkgebouw.

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1940 | | pagina 30