NAAM- EN ADRESLIJST HEEMSTEDE Alphabetisch gestelde van inwoners der Gemeente A 29 Aaldriks, J., Jan van Goyenstraat 8. Aalst, Mevr. W. A. van, Richard Holplein 4. Aannemer van metselwerken J. E. Leuven, Iepenlaan 44. Aannemersbedrijf, Baalbergen Volkers, van Slingelandtlaan 9 en P. Buyslaan 19. Aannemersbedrijf J. J. Blaauwhof, v/h Fa. S. P. Adriaanse, Raad huisstraat 86. Aannemersbedrijf, C. Booman, Cloosterweg 68. Aannemersbedrijf, A. v. Huissteden, Orchideeënlaan 1. Aannemersbedrijf, R. Jorritsma, Postlaan 4. Aannemersbedrijf, A. Plantinga v/h Hoekema, Kastanjelaan 22. Aannemersbedrijf, J. Th. v. Vessem, Raadhuisstraat 77. Aannemers van Grond- en Kabeltransport, J. L. de Jong 6 Zn., Kanaalweg 15. Aar, A. van der, bloemistknecht, Glipperweg 59 B. Aar, A. van der, Glipperweg 29. Aar, A. J, van der, bloemist, Leidschevaartweg 13. Aar, C. van der, arbeider, Glipperweg 29. Aar, G. van der, broodbakker, Sumatrastraat 22. Aar, G. P. van der, grondwerker, Borneostraat 70. Aar, H. A. van der, bloemistknecht, Kadijk 8. Aar-v. Oploo, Wed. H. M. van der, Schouwbroekerstraat 15. Aar, J. van der, bloemkweeker, Glipperweg 29. Aar, Joh. van der, arbeider, Kadijk 2. Aar, Joh. van der, bloemistknecht, Kastanjelaan 35. Aar, J. A. van der, tuinman-huisknecht, Prinsenlaan 12. Aar-Greveraars, M. H. van der, Raadhuisstraat 39. Aar, P. van der, smid, Glipperweg 29. Aardappelhandel H, de Jong, Binnenweg 50. Aardewijn-Otsen, N., Borneostraat 50. Aarsen, Mej. A. S. P. J. van, J. van Goyenstraat 19^ Aarse, J., gemeenteambtenaar, Javalaan 5a. Aarts, A. W,, accountant, Tesselschadelaan 1. Aartsen, D., landarbeider, Glipperweg 61 B. Abbink-Spaink, Mr. P. F., M. Hobbemastraat 42. Abegg, D., Meindert Hobbemastraat 19.

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1940 | | pagina 33