A. A- J. SCHUTTER PEEPERKORN N.V. CHEMISCHE REINIGING BLEEKERSVAARTWEG 39, Telefoon 28890 GOUD EN ZILVER - UURWERKEN Eigen Reparatie Inrichting Binnenweg 11-lla naast „De Twentsche Bank, Tel. 29256 Schouwenburg, J., onderwijzer, H. W. Mesdaglaan 34 Schraa, G., Ie machinist koopvaardij, Lanckhorstlaan 115 Schraa, T., kapitein gr, vaart, Overboschlaan 7 Schrader, B. W. J., typograaf, Wipperplein 9 Schrage, Mej. G., Oosterlaan 6 Schras, G. J., procuratiehouder, Middenst. Bank, Wagnerkade 87 van Schravendijk, H. J., slager, Eschdoornlaan 18 Schravendijk-v. d. Berg, Wed. W., Joh. Bosboomlaan 4 Schreuder, A. M., chauffeur, Binnenweg 71 Schreuder, E., ambt. ter secretarie, Oudemanslaan 2 Schreuder-Berger, Wed. J. E. A., Zomerlaan 23 Schreuder, J. N., adm. ambtenaar, Oudemanslaan 2 Schreurs, A. A. L., tuinder, Burg. van Lennepweg 24 Schreurs, H., hovenier, Leidschevaartweg 73 Schreurs, J. H., techn. bureau, Heemsteedsche Dreef 144 Schreurs, P., filiaalhouder, Joh. Verhulstlaan 32 Schreurs, T. L., bloemist, Rijnstraat 74 van Schreven-Hammer, Wed. A., P. de Hooghstraat 2 Schreij-Baarda, Wed. E. P., Lorentzlaan 2 van der Schrier, J., bloemistknecht, Rijnstraat 52 van der Schrier, H., bloemistknecht, Res Novaplein 25 Schrikker, J. M., kantoorbediende, Zandvoortschelaan 154 Schroder, Mej. E. A., Zandv. Allee 15 Schroder, F. H., tuinder, Amaryllislaan 4 Schröder-Helmich, Wed. G. L. A., Dr. P. Cuyperslaan 27 Schroder, J. H. Ch., Zandvoorter Allee 15 Schrijvers, W. J., Roemer Visscherplein 7 Schucht, O. R., chef techn. dienst handelmij., Eerelmanstraat 1 Schuddeboom, Mej. A. C., Zomerlaan 32 Schuit, B., kantoorbediende, Valkenburgerlaan 24 Schuit, Mej. J., Havenstraat 43 Schuiten, C., radiateurmaker, Roemer Visscherplein 7 Schuitenmaker, G. M., empl. handelver., Heemst. Dreef 191 Schuitmaker, Mej. B., wolhuis ,,'t Nieuwste", J. v. Goyenstr. 13 Schulte, N. A. L, vertegenwoordiger, Camphuysenlaan 5 Schulte, P. E. G., vertegenwoordiger, Brederolaan 21 Schutsz, J. T. S., vertegenwoordiger, Zandv.laan 68 Schulz, J., boekhouder, Irislaan 8 Schulz, P., kruidenier, Cloosterweg 5 Schulz, W. E. J., kantoorbediende, Irislaan 8 Schumacher, J. W. M., kantoorbed., Laan van Bloemenhove 14 Schurman, G., broodbakker, Rijnstraat 68 Schurman, H., Rijnstraat 68 Schiinnann, M. M. H., vertegenwoordiger, Lanckhorstlaan 85 Schuster, B. M., bankbediende, Narcissenlaan 16 Schut, Mej. D. M. J., verkoopster, Zandvoortschelaan 61 Schut, M. H., Dames en Heerenkleermakerij, Javalaan 22 Schutte, Mej. C., apoth. ass., Valkenburgerlaan 24 Schutte, D. J., Valkenburgerlaan 24 Schutte, Mej. G. A., kantoorbed. P.T.T., Valkenburgerlaan 24 Schutte-Struick, Wed. J. H. G., Joh. Bosboomlaan 8 Schutte, M. C., Heemst. Dreef 282 Schutter, A. A. J., horlogemaker, goud, zilver, uurwerken, Binnenweg 11-lla Schutter, A. W., timmerman, Achterweg 34, werkpl.: Binnenw. la Schutter, J. G. A. M., reiziger, Valkenburgerlaan 2

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1942 | | pagina 143