145 H. W. VROLIJK, MAKELAAR-TAXATEUR, HAARLEM-N. Kantoor: Heussensstraat 16 Telefoon 23693. Aan- en verkoop, huur en verhuur van woon- en winkelhuizen. Stevens, J. A., hovenier, Eschdoornlaan 3 Steyn Parvé, D. J., W. v. d. Veldekade 6 van Steyn, J., schoenmaker, Wiekenplein 8 Steijsel, Ph. J. H., kantoorbed. b. d. politie, Meer en Boschlaan 36 Steijsel-van Aanholt, Wed. G., Lanckhorstlaan 32 Stibbe, Mevr. J., pianiste, Heemst. Dreef 136 Stienen, J. A., onderwijzer, Bronsteeweg 12 Stier, J. W, Havenstraat 31 Stierman, R., koopman, Crayenestersingel 41 Stins, Mej. G., piano-leerares, P. de Hooghstraat 7 van Stipriaan Luiscius, C. A. F., cand.- en hulpprediker N.H., Zandvoortschelaan 166 Stoeke, H. I., diepdruk retoucheur, Bosboom Toussamtlaan o9 Stoel, A. C., Wagnerkade 97 Stoets, J. G. A., Jan van Goyenstraat 12 Stoffels, M., boekhouder, Lanckhorstlaan 8 Stoffer, G., slager, Eschdoornlaan 8 Stoker, A. C., accountant, Joh. Verhulstlaan 8 Stoker-van Rossem, Wed. M. H., Jac. v. Campenstraat 47 Stokman, J., meubelmaker, Hendr. Peeperkornstraat 19 Stokman, P. E., gem. arbeider, Berkenlaan 8 Stokvis, P. J., Wagnerkade 57 Stol, Jac. P., Meer en Boschlaan 47 Stoll, Mej. L. C., P. de Hooghstraat 2 Stolk-Oosterom, Wed. D. M., Cruquiusweg 146 Stolker, G., techn. ambt. mach fabr.. Binnenweg 97 Stolten, W. I. M., kantoorbediende Ind. Cult., Rich. Hoiplein 12 Stolvoort, E. G.., smid, Eschdoornlaan 3 Stolwijk, W., arbeider, Iepenlaan 12 Stommel, J. H. J., vertegenwoordiger, Spaarnzichtiaan 25 Stomps, Mr. B. W., advocaat, Ritzema Boskade 1 Stoomwasscherij en strijkinr., N.V. v.h. J. I'eeperkorn Zoon, Kantoor en Wasscherij: Bleekersvaartweg 39 Stoop, J. J., agent van politie, Javalaan 52 Stopper, O., winkelier, Jacques Perklaan 3 Stout, J. W., onderwijzer, Zomerlaan 18 Stoutenbeek, J., scheepswerktuigk., Luc. v. Leydenlaan 7 Stoutenbeek, J., pensionhouder, L. van Leydenlaan 7 Stoutjesdijk, D., vertegenwoordiger, Jan Steenlaan 5 van Straalen, Mej. A. J. W., onderwijzeres, Alb. Thijmlaan 77 van Straalen, W. A. A., koopman ind. prod. Alb. Thijmlaan 77 van der Straaten, E., barbier, Valkenburgerlaan 75 Straathof, T. H. J., R.K. geestelijke, Cloosterweg 24 Straetmans, M. R. H., Heerenweg 103a van Straten, Mej. A. P. M., costuumnaaister, Molenwerfslaan 32 van Straten, Mej. C., Glipperweg 21 van Straten, J. L., los werkman, Molenwerfslaan 16 van Straten, J. M., arbeider, Molenwerfslaan 32 van Straten, P., hulpconducteur, Molenwerfslaan 32 van Straten, S., Prinsenlaan 44 Straling, J. G., commies R. v. Arbeid, Binnenweg 166 Streefkerk, H., leeraar wiskunde, Fred, van Eedenplein 31 Strengers, S. J., bloemistknecht, Iepenlaan 11 Strerath, O., Joh. Wagenaarlaan 5 Striekwold, J. W., procuratiehouder, Burg. van Lennepweg 46 Strik, W., comm. tit. N.Z.H.T.M., Koediefslaan 32 Stroo Cloeck, P., behanger en stoffeerder, Lijsterbeslaan 16 Stroosma, G. J., slager, Cruquiusweg 104 Stroosma, O. C., gasfitter gem., Abr. Kuyperstraat 5 Stroosma, P., tuinman, Lombokstraat 13 Stroosma, P. J., broodbakker, Cruquiusweg 114 Strop, Jac., dir. N.V., Valkenburgerlaan 4 Stroijckens Mej. A., Zandv.laan 26 Stroijekens-Lammers, Wed. P. H. M., drogisterij, Zandv.laan 26

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1942 | | pagina 153