P. J. TERWOERT PEEPERKORN N.V. CHEMISCHE REINIGING BLEEKERSVAARTWEG 39, Telefoon 28890 Terlingen, J. H., directie-secr., Vondelkade 14 Termeer, Th. A., speelgoedmagazijn, Binnenweg 177 Terpoorten, Zr. G. A. M., verpleegster, Overboschlaan 27 Terpstra, K. J., Rembrandtlaan 40 Terstall-Heere, Wed. A. E., Hendr. de Keyserlaan 3 Terstall, Mej. A. E., kantoorbed., Hendr. de Keyserlaan 3 Terstall, Mej. C., kantoorbediende, Hendr. de Keyserlaan 3 Tervoort, G., melkhandelaar, Zandvoortschelaan 62 Terwey, T., Alberdingk Thijmlaan 71 Terwoert, P. J., bloemist, Jac. v. Campenstraat 14 Tesselaar, A. J. C., transportarbeider, Borneostraat 52 Tesselaar, J. P., expediteur, Timorstraat 65 Tesselaar-Kraakman, Wed. M., Binnenweg 35 Teunis, P. H., belastingconsulent, accountant, leeraar boekhou den, Clivialaan 15 Teunissen, Mej. J., Kerklaan 83 Teutem, W., Binnenweg 118 van Teutem, P., gep. off. marine, Schoolplein 5 van Teutem-Modderman, Wed. E. A. L. E., Schoolplein 5 Teves, C., van Merlenlaan 17 Tewes-Kuyper, Mevr. M. C. W., filiaalhoudster, Binnenweg 210 van Teylingen, L. M., slager, Raadhuisstraat 94 Theyssing, A. W. J. M., koopman, Lanckhorstlaan 5 van Thiel Jr., F. J., loodgieter, Soendastraat 7 van Thiel Sr., F. J., loodgieter, Jacob van Campenstraat 43 van Thiel-Meijer, Wed. M. A., Meindert Hobbemastraat 12 Thierry de Bye Dolleman, A. E., dir. Haarl. Hyp. Bank, Heemst. Dreef 46 Thierry de Bye Dolleman, J. Ph., kantoorbediende, Lieven de Keylaan 1 Thoden van Velzen, H. U., bankemployé, Chrysanthemumlaan 5 Tholen-v. d. Velde, Mevr. L., pensionhoudster, Heerenweg 145 Thon, M., makelaar, Amaryllislaan 9 Thoolen, A. A., bloemist^/Hortensialaan 4 Thoolen, H. H., bloemist, Leidschevaartweg 105 van Thoor, J. G.., Timorstraat 7 Thumann, J., Crayenestersingel 5 Thunnissen, W., aannemer, Lanckhorstlaan 42 Thurkow, A. C., hoofd eener school, Voorweg 26 Thijs, A., leeraar Chr. Lyceum, Fr. Schubertlaan 76 Thijssen-Verzijlenberg, Mevr. M., Jan v. d. Bergstraat 41 Tibbe, A., huisschilder, Landzichtlaan la Tiddens-Kolderie, Mevr. C., Burg. v. Lennepweg 7 Tieken, C., kapper, Kerkplein 7 van Til, J., kantoormachine handelaar, M. Hobbemastraat 22 van Til, J. M., Raadhuisplein 8 van Tiel, W. S., techn. ambt., Landzichtlaan 24 Tielrooy, G., kantoorbediende, Maasstraat 5 Tiemeijer, C. A., onderwijzer, Jac. van Campenstraat 3 Tienstra, J. D., centr. verw., Asterkade 27 Tiggelman, H. F., chauffeur-monteur, Billitonstraat 7 JAC. VAN CAMPENSTRAAT 14 Gedipl.: Middelbare Tuinbouwschool Aanleg en Onderhoud van Tuinen Bloemisterij, Speciaal adres voor prima Vruchtboomen, Heesters en vaste planten

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1942 | | pagina 156