F. HARREN 9 Erkend Gas- en Waterfitter Erkend Installateur Lood- en Zinkwerker Aanleg van Waterleiding W arm watervoorziening Electrische- en Sanitaire installaties Schoollaan 97 Telefoon 360 Postgiro 291479 H «3 de Haas, J., fotograaf .Eikenlaan 1 de Haas, Mej. M. C., verpleegster, Eikenlaan 1 Habich, Joh. C. K., kooiman, Schoollaan 129 van Hage-Hulsbosch, Wed. Chr., Laan 83 Hageman, J. H., winkelchef, Rijksstraatweg 25 Hagen-de Wilde, Wed. Joh., Binnenweg 1 van Hardenbroek van Bergambacht, Mr. K. J. G. Baron, burgemeester, Rijksstraatweg 61 Haringa, F., verpleger, Kennemerbeekweg 13 Harren, F., lood- en zinkw.bedrijf, erk. gas en waterfitter, Schoollaan 97 van der Harst, Mej. IJ., Meerweg 10 Hartendorf, K. Joh., montagewerker, Zwarteweg 41 Haije, J. D., dir. De Twentsche Bank N.V., Rijksstraatw. 14d Hazebroek, C. L., kruidenier, Reek 5 Heemskerk, A. G., bloemistarbeider, Eikenlaan 4 Heemskerk, B. P., bloembollenkweker, Schoollaan 78 Heemskerk, G. A., bloemistarbeider, Eikenlaan 4 Heemskerk, J., assuradeur, Laan 95 Heemskerk, N., bloemist, Schoollaan 119 Heemskerk, N., bloembollenkweker, Eikenlaan 4 Heeren, W. N., tuinman, Zwarteweg 54 Hegener, D. J. P. F. M., journalist, Beukenlaan 6 Hegener-Elferink, Wed. G. M. Chr., Beukenlaan 6 ter Helde, Mej. H., van Ittersumlaan 14 Heidema, H. R., verpleger, Beukenlaan 10 Heimig, W. H. Th., procuratiehouder, v. Ittersumlaan 18 van der Henst, J. N. H., bloemist, Reek 1 Hersman, Mej. C. H., winkeljuffr., Binnenweg 53 Hersman, E. W., machine-tekenaar, Binnenweg 53 Hersman, M. P., Binnenweg 53 Heukels-Vermeer, Wed. M., Leidschevaart 5 van den Heuvel, H. J. F. M., rector St. Lucia-klooster, Schoollaan 52 van der Heijden, W., Binnenweg 1 Heijnis-Bloemer, Wed. H. C., Eikenlaan 9 Heijstek, A., bloemistarbeider, Schoollaan 69 Heijstek, H., schilder, Schoollaan 69 Heijstek-de Bres, Wed. W., Reek 9 Hoeker, Joh. J., controleur meelfabriek, Beukenlaan 27 Hoeker, P. H. M., bloembollenkweker, Rijksstraatweg 1 b van der Hoeven-de Bruijn, Wed. H., Rijkstraatweg 37 Hogenes, P. C., arbeider, Zandlaan noodwoning Hogervorst-Overdevest, Wed. M. O., Duinlaan 16 Hollander-van der Spek, Wed. Th., Rijksstraatweg 3a Hommes, R. J., geneesheer St. Vogelenzang, Rijksstr.weg 99 Honig, A., fabrikant, Willinklaan 5 Honing, Mej. W. M., Duinlaan 19 Hoogendoorn, Mej. I., Schoollaan 42 Hoogendoorn, J., verpleger, Schoollaan 46 Hoogendoorn, J., leerlingverpleger, Schoolaan 42

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1948 | | pagina 13