BOSCH EN HOVENSCHOOL VOOR U.L.O. BOSCH EN HOVENSCHOOL VOOR L.O. NICOLAAS BEETSSCHOOL 44 Vereniging Bijzonder Protestantse School te Heemstede - opgericht 1852 - telefoon 28531 vanaf Maart 1948 „Kennemeroord", Heerenweg 138. Chr. Opleidingsschool voor U.L.O.-diploma's A en B Hoofd: W. A. Schouten, v.d. Spiegellaan 17, - telefoon 28747. Adriaan Pauwlaan 19 - Chr. Opleidingsschool voor alle inrichtingen van Middelb. onderwijs en voor de U.L.O.- school. Hoofd: J. C. van Westering, Burg. v. Lennepw. 44 Bosboom Toussaintlaan 18 - Chr. school voor L.O. Opleiding voor alle inrichtingen voor Middelbaar Onder wijs en voor de U.L.O.-school. Hoofd: Jb. Kijne, Joh. Verhulstlaan 3 - tel. 29488. Vereniging Bijzonder Protestantse School te Heemstede - Opgericht 1852 - Telefoon 28531. Bosch en Hovenschool voor U.L.O. Vanaf Maart 1948 „Kenne meroord," Heerenweg 138, Opleidingsschool voor U.L.O.-di ploma's A en B. Inlichtingen omtrent de voorrechten verbon den aan de U.L.O.-diploma's en aangifte van leerlingen bij voorkeur Maandag en Donderdag van 13.30--16.30 uur aan het schooladres bij het hoofd der school. W. A. Schouten, van de Spiegellaan 17 - telefoon 28747 Bosch en Hovenschool voor L.O., Adriaan Pauwlaan 19, Chris telijke Opleidingsschool voor alle inrichtingen van Middelbaar Onderwijs en voor de U.L.O.-school. Aansluiting uit het 6e leerjaar. Inlichtingen en aangifte van leerlingen b. h. Hoofd der school J. C. van Westering, Burg. van Lennepweg 44. Nicolaas Beetsschool, Bosboom Toussaintlaan 18, Chr. School voor Lager Onderwijs. Opleiding voor alle inrichtingen van Middelbaar Onderwijs en voor de U.L.O.-school. Aansluiting uit het 6e leerjaar. 7e klasse voor eindonderwijs. Inlichtingen en aangifte van leerlingen b. h. Hoofd der School, Jb. Kijne, Joh. Verhulstlaan 3, telefoon 29488. R.K. JONGENSSCHOLEN I. M.U.L.O. St. Henricus M.U.L.O-schooI, Heerenweg 99. Hoofd: Broeder Leonardus. Deze school is driejarig, geeft alle M.U.L.O.-vakken en leidt op voor de officieele diploma's A en B. 't Huiswerk wordt op school onder toezicht gemaakt tot 5.30. Spreekuur van het Hoofd der School na afspraak. ..Huize de la Salie," Heerenweg 103 A. II. Lagere Scholen. Deze leiden allen op voor: M.U.L.O., Lyceum, Gymnasium, en H.B.S. Met ingang van het 5e leerjaar heeft er echter splitsing plaats. Leerlingen, die naar het R.K. Lyceum te Haarlem willen, gaan vanuit het 4e leerjaar naar de Centrale Op-

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1948 | | pagina 48