Kerkgenootschappen VERENIGDE NEDERLANDSE SCHOLEN Wagenweg 48-50 Haarlem Telefoon 21105 Particuliere Montessori Kleuterklas, M. Hobbemastraat 32. Bijzondere Protestantse Bewaarschool „de Kleuterhof," Laan van Bloemenhove 5. Leidster: Mej. C. F. Luuring'. INSTITUTEN VAN ONDERWIJS Bureau voor Studiehulp B.S.II., dir. C. Bos, Lucas van Leij- denlaan 13, Telefoon 19782. Spreekuur Dinsdag en Vrijdag 78 uur. Toezicht op huiswerk en bijwerken van leerlingen van Mid delbare Scholen, aanbevolen door H.H. directeuren en recto ren van onderwijs. Ileemsteedse Middenstandscursus, dir. J. Steenbrink, Kerklaan 131. Opleiding dames en heren (alle leeftijden) voor het midden standsdiploma, cursusduur 1 jaar. Cursusjaar begin Sept. eind Juli, lesgebouw St. Henricus U.L.O. School: Heerenw. 99. Modevakschool Ida Oudakker, Raadhuisstraat 2, privé: Madoerastraat 1, gediplomeerd lerares. Opleiding examen costumière, coupeuse, lerares en eigen ge bruik. Heemsteedse Modevakschool, directrice Mevr. N. van Eijk- Spaargaren. Binnenweg 51. Volledige opleiding in het modevak en coupeuse onderwijs. Dag- en avondlessen in clubverband en privé'. Doopsgezinde Gemeente „Kring Heemstede" Secretariaat: M. J. Spaargaren, Wipperplein 9 Dagelijks Bestuur: G. W. Groeneveld, Voorzitter; M. J. Spaar garen, Secretaris; P. D. Vallenduuk, Penningmeester. Predikant: Ds C. P. Hoekema, Frans Schubertlaan 57. Gereformeerde kerk. Kerkgebouwen: Koediefslaan 76 en Camplaan 18. Diensten in beide gebouwen: 's Zondags 10 en 17 uur. Predikanten Ds. A. Dondorp, Koediefslaan 78, Telefoon 28550. Dr. P. J. Richel, Joh. Vermeerstraat 7, Telefoon 21955. Kerkelijk bureau houdt zitting iederen Maandagavond van 78 uur, Laan van Bloemenhove 18. Grenzen der gemeente: ten N. Pijlslaan, Schouwtjeslaan, Mr. Lottelaan, Spaarnelaan; ten O. Spaarne en Ringvaart; ten Z. Prinsenlaan, Manpad; ten W. Mr. Enschedeweg. Scriba van de Kerkeraad: L. Lam, Jac. v. Ruisdaellaan 7a, Telefoon 13049. Spreekuur Directeur elke avond 7-8 uur Avond-Lyceum Avond-Mulo Opleiding Practijkexamens Moderne talen en Boekhouden Handelswetenschappen Staatsinrichting Staatshuishoudkunde Geschiedenis Nederlands M.O. VRAAGT INLICHTINGEN

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1948 | | pagina 50