Enkele Verenigingen Zr. van den Hoek, Heemst. Dreef 31 (N.W.-gedeelte) Zr. J. Koning, Bosboom Toussaintlaan 27 (Zuidelijk gedeelte) K raam verpleging Zr. J. G. Langeveld, Schouwbroekerr/. 'aat 18, telefoon 28996. Zr. J. van Maas, Havenstraat 10. INRICHTING „MEER BOSCH," (Koningin Emma-Kliniek) te Heemstede, Inrichtingen van De Christelijke Vereniging voor de verpleging van lijders aan vallende ziekte te Haarlem. Bestuur: H. J. Voors, voorzitter, Torenlaan 6; Mevr. E. Jonk- heid-Peereboom, secretaresse, Heemst. Dreef 267Mr. C. van Lenijep, penningmeester, Heerenweg 142. Geneesheer-Directeur: Dr. B. Ch. Ledeboer, privé adres: Wagenweg 56, Haarlem. Doktoren: Dr. J. Kloek, Heemst. Dreef 7; zenuwarts. J. Luten, Raadhuisplein 3, zenuwarts. Administrateur: J. W. v. Zutphen, Jan Steenlaan 24. Heemsteedse Christelijke Oratoriumvereniging H.C.O.V. Secretaris: L. Middelkoop, Camplaan 30, tel. 29604 Directeur: George Robert. Repetities Vrijdagsavonds van kwart voor acht tot 10 uur in de bovenzaal van de Juliana- school, Julianaplein hoek Heemsteedsche Dreef. R.K. Arbeidsbeweging, Secr. Rijnstraat 40 Gymnastiek- en Sportvereniging „Heemstede" Secr. B. Wesseling, Hugo de Grootlaan 10 H. B. C. Heemstede - Berkenrode-combinatie, sportvereniging Secr. Lijsterbeslaan 17 Vereniging voor facultatieve Lijkverbranding, Secr.-Penn.W. M. Nan Hengelaar, Hugo de Vriesplein 4 Winkeliers-combinatie „Heemstede Centrum" Secretaresse: Mej. H. M. Bert, Raadhuisstraat 50 Winkeliers- en Bedrijfsvereniging „Heemstede-West" Secr. M. Sas, Zandvoortschelaan 147. Winkeliersvereniging „Jan van Goyenstraat" Secr. J. de Kwant, Jan van Goyenstraat 13 Feestvereniging „Jan van Goyenstraat" Secr. D. J. Schol, Adr. v. Ostadeplein 4. Winkeliersvereniging „Heemstede-Zuid" Secr. W. Wallenburg, Wilhelminaplein 9

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1948 | | pagina 55