A. SPIERENBURG Onderwijs BEGRAFENISONDERNEMING VOORHEEN TH. COOMANS Vleeshouwerij Spekslagerij Annex fijne Vleeswaren Rijksstraatweg 8 Bennebroek Telefoon 206 Postgiro 299127 Paviljoenshoofden: Zonneheuvel: Zr. S. Wijbenga, Rustoord: Zr. M. G. Vossepoel, Lokhorst: Zr. T. Kamphorst, Dennen oord: Zr. G. Prijs, Randhorst: Zr. E. Mesu, Westerhout: Br. K. Boesenkool, Iepenhorst: Br. G. Roode, Laanzicht, Zr. A. Loeve, Duinoord: Zr. B. Verkaik, Oosterhout: Zr. S. Klinkhamer Huismeesteres: Mevr. P. C. den Hartogh-Wielinga Hoofd Keuken: Mej. M. Dirkmaat Hoofd Linnenkamer: Mej. A. Brüggemann Concierge: Mej. A. de Vries Openbare lagere school, Schoollaan 17é Hoofd: G. van Beek School met den Bijbel (Willink School), Hoofd: H. Meijer, Opleidingsschool voor M.U.L.O. en middelbaar onderwijs, Rijksstraatweg' 67-69, Tel. 505 R.K. SCHOLEN St. Josephschool, Meerweg naast de R.K. Kerk 1. School voor gewoon Lager Onderwijs voor Meisjes, onder leiding der Zusters Franciscanessen van St. Lucia. Hoofd: Zr. Theresinia, tevens opleiding lingerie en primaire op leiding voor de burgerkeuken met de daarbij behorende vakken en droge wasbehandeling. 2. Fröbel- en Montessorieschool. Hoofd: Zr. Ludgeria 3. Modevakschool. Hoofd: Zr. Blondina. Opleiding voor di ploma Lingerie, Costumière, Coupeuse, tevens primaire opleiding voor de burgerkeuken met de daarbij behorende vakken: Voedingsleer, warenkennis, droge wasbehandeling Leidster: Zr. Magdalena Sophia St. Franciscusschool voor jongens, Meerweg 11 B, Hoofd: Br. Alfons. School voor gewoon lager onderwijs voor jongens Adres buiten de schooltijden: Broederhuis, Meerweg 11 A SCHOOLLAAN 21 -BENNEBROEK Uitvoerder P. C. Oosterhoorn Heemstede Raadhuisstraat 6 Telefoon 28090 (K 2500) Bij afwezigheid kan men zich vervoegen bij de heer J. Brouwer Laan 91

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1948 | | pagina 8