VOORWOORD Dank zij de medewerking van de gemeentebesturen ende P. T. T. is dit adresboek gereed gekomen. Ja, ook de P. T. T. heeft weer meegeholpen, dat betekent weer een uitgave met telefoon nummers, sinds 1939 verboden, vanaf heden weer toegestaan. Het doet ons genoegen deze verbetering onze adresboekgebruikers te kunnen aanbieden, temeer, omdat Heemstede een belangrijke wijziging van telefoonnummers moet ondergaan welke medio April 1951 in werking treedt. De wijzigingen vindt U in deze uitgave gecompleteerd, en wel als volgt aangeboden: le alle nummers van 28000 tot 28799 en van 29000 tot 29999 zijn met 10.000 verhoogd, m.a.w. het le cijfer is veranderd in 3. 2e de nummers van 28800 - 28999 en de nummers 25999 en lager van de telefoonabonné's die in de Noordoosthoek van Heem stede wonen, zijn dubbel vermeld, t.w. eerst het nieuwe nummer en daarachter het bestaande nummer dat tot medio April nog gebruikt wordt, b.v. 34035-10636. Als U dus Uw nieuwe num mer vergeten bent kunt U het in dit adresboek vinden. De gegevens voor persoonsnamen en adressen kunnen betrouwbaar genoemd worden, dit is echter niet het geval met de beroeps- vermelding, de meeste mensen vergeten of achten het de moeite niet hun beroepsverandering aan het gemeentelijk bevolkings bureau op te geven, met als gevolg dat het adresboek een onjuist beroep vermeldt; men geve dus voortaan ook van deze wijzigingen ter bevoegde plaatse kennis. De handeldrijvende middenstand zijn wij erkentelijk voor de ge plaatste reclames waardoor het ons mogelijk is gemaakt een ren dabele uitgave het licht te doen zien. Opgaven, opmerkingen, verbeteringen of wensen gelieve men schriftelijk in te zenden aan ons kantoor Raamsingel 40 te Haarlem. De Uitgevers. Haarlem, December 1950. 2

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1951 | | pagina 6