TEN GELEIDE Deze Regiogids (Adressengids) bevat een kompleet register van alle bewoners, in de plaatsen Hillegom, Bennebroek, Vogelenzang, De Zilk, Zwaanshoek en Beinsdorp, zowel alfabetisch (met telefoonnummer) als op straat en huis nummer. Ook een uitvouwbare plattegrond van genoemde plaatsen is aan deze gids toegevoegd. Getracht werd de gegevens zo goed en recent mogelijk te vermelden. Achter het stratenregister van Hillegom zijn de laatst gereedgekomen straten opgenomen. Deze hebben wij helaas niet meer in het alfabetisch- en straten- register kunnen verwerken. Inwoners van Hillegom, die naar deze straten zijn verhuisd, kunnen daardoor zowel op hun oude als nieuwe adres zijn vermeld. Alle gegevens werden door vrije nieuwsgaring verkregen. Geen enkele aan sprakelijkheid aanvaarden wij voor technische of redaktionele onjuisheden. Uw op-, aan- of bemerkingen kunt U, gaarne schriftelijk, doorgeven aan Uitgeverij GevanaPostbus 108, 2180 AC Hillegom. INHOUD Niets uit deze uitgave mag worden verveelvuldigd en/of openbaar gemaakt worden door middel van druk, fotokopie, microfilm, of op welke wijze dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestem ming van de uitgever. Ten geleide3 Inhoud 2 Alarmnummers5 Ondernemingsvereniging Hillegom5 Algemene Informatie Hillegom2 Branche-indeling adverteerders11 Alfabetisch register Hillegom19 Stratenregister Hillegom91 Aanvulling stratenregister Hillegom121 Bejaardencentra- en huizen Hillegom123 Algemene Informatie Beinsdorp125 Alfabetisch register Beinsdorp126 Stratenregister Beinsdorp128 Algemene Informatie De Zilk180 Alfabetisch register De Zilk121 Stratenregister De Zilk122 Algemene Informatie Bennebroek143 Alfabetisch register Bennebroek145 Stratenregister Bennebroek165 Bejaardencentra- en huizen Bennebroek126 Algemene Informatie Vogelenzang128 Alfabetisch register Vogelenzang180 Stratenregister Vogelenzang185 Algemene Informatie Zwaanshoek189 Alfabetisch register Zwaanshoek191 Stratenregister Zwaanshoek195 3

Adresboeken Hillegom, Bennebroek, Vogelenzang, De Zilk, Zwaanshoek, Beinsdorp | 1990 | | pagina 5