Sprangers, G., landarbeider, Noorddammerweg 1 Sprangers, M. T., wiskundeleraar, J. v. d. Vondellaan 19 Sprengers, G., chef timmerfabriek, Bilderdijklaan 60 Spring in 't Veld, G., bloemist, Anjerlaan 12 Spring in't Veld, Joh., Mgr. Noordmanlaan 11 Spruijt, J. van der, slager, Tesselschadelaan 16 Spijker, M. F., vertegenwoordiger, Hugo de Grootlaan 13 Spijker, R., naaimachinemonteur, Plesmanlaan 14 Stahl, J. H., administrateur, Colijnlaan 62 Stam, Mej. C. C. M., onderwijzeres, Staringlaan 29 Stam, N., kapper, Joh. de Wittlaan 50 Stam, P., boekhouder, Pr. Irenelaan 23 Stange, J. C., magazijnbeheerder, Chrysantenlaan 29 Stapels, F. A. A., bankemployé, Hugo de Grootlaan 7 Staps, A. C., bouwkundig tekenaar, van Eedenlaan 39 Starreveld, E., arts, Raadhuisstraat 8 Staveren, R. R. van, mech. egeneer, Tesselschadelaan 19 Staveren, W. van, inspecteur gasbedrijf, Brederolaan 38 Staveren, W. C. D. van assistent bedrijfsleider, Jan Luikenlaan 5 Steeden, W. G. van, onderwijzer LO, Cyclamenlaan 72 Steeg, A. van der, procuratiehouder, van Eedenlaan 43 Steegstra, O. G., kantoorbediende, Tesselschadelaan 11 Steeman, D., assistent accountant, P. C. Hooftlaan 14 Steeman, Mej. J. M., verpleegster, Brederolaan 8 Steen, A. P. M. van, werktuigbouwkundige, Colijnlaan 132 Steenkamp, G. P., adjunct directeur, Couperuslaan 1 Steenkist, J. S., bedrijfsleider, Nolenslaan 25 Steenkiste, C. J. van, kantoorbediende, Pr. Irenelaan 2 Steensma, C. M., kantoorbediende, Cyclamenlaan 34 Steensma, M., monteur vliegtuigen, Joh. de Wittlaan 63 Steffen, R. H. E., automonteur, Plesmanlaan 7 Steffen, W. P., bankemployé, Pr. Ghristinalaan 92 Stegeman, H., chef technische dienst, Couperuslaan 4 Stekelenburg, H., onderwijzer, van Deyssellaan 7 Stempvoort, J. van, kruidenier, A. v. Schendellaan 54 Stengs, H. J., vertegenwoordiger, Herman Gorterhof 58 Sterkenburg, S. P. van, bouwkundig adviseur, A. v. Schendell. 25 Sterling, E., employé chem. bedr., Pr. Chistinalaan 78 Stevens, J., magazijnbediende, Joh. v. Oldenbarneveldtlaan 52 Stevense, J. C., monteur, Pr. Ghristinalaan 88 Steijn, P. J., lasser, Nic. Beetslaan 48 Stibbe, M. B., beheerder vennoot CV, Tesselschadelaan 46 Stigter, M., kantoorbediende, Gyclamenlaan 14 Stoelde, H. J., werkmeester, Nic. Beetslaan 100 Stoeten, J., Willem Klooslaan 29 - Stoffels, J. H., soc. pedagoog, Troelstralaan 9 Stok, Mej. T., Pr. Christinalaan 40 Stokhof, P. H., constructiebankwerker, Roland Holstlaan 14 118

Adresboeken Uithoorn, Amstelhoek | 1968 | | pagina 124