Stork's Tandpasta DOET ZOO VEEL, KOST ZOO WEINIG. Duin, van der K., zetschipper, IJmuiderstraatweg 153, IJmuiden. Duin, van der M., havenarbeider, Kr. Wilhelmstraat 26, - IJmuiden. Duin, van der W., stoker van Speijkstraat 2, IJmuiden. Duin, van der W., timmerman, Lumeystraat 29, IJmuiden. Duin, van der W. C. B., melkslijter, Bakkerstr. 18, IJmuiden. Duindam, A., chauffeur, Trompstraat 122, IJmuiden. Duindani'Duiu, van Wed. D., Willem Beukelszstraat 41, IJmuiden. Duindam, J., visscher, Pr. Krugerstraat 64, IJmuiden. Duindam, Q., visscher, de Rijpstraat 28, IJmuiden. Duineveld, A.., arbeider, Boschweg 6, Velsen. Duineveld, A., arbeider, Doodweg 16, Velsen. Duineveld, A., arbeider, Burg. Weertstraat 9, Velsen. Duineveld, C., boschwachter, Boschweg 2, Velsen. Duineveld, C., machinist, Doodweg 65, Velsen. Duineveld, G., fabrieksarbeider, Casembrootzijstraat 10, IJmuiden. Duineveld, G. M., vrachtrijder, Overbildtweg 17, Santpoort. Duineveld, J., fabrieksarbeider, Doodweg 63, Velsen. Duineveld, J. H., vrachtrijder, Overbildtweg 19, Santpoort. Duineveld, M., Adrianastraat 9, IJmuiden. Duineveld, P. J., veehouder, Meervlietstraat 39, Velsen. Duineveld, W., arbeider, Smidt v. Gelderstraat 24, Velsen. Duinker, J., kantoorknecht posterijen, Willebrordstraat 65a, IJmuiden. Duinker, J. J., geldophaler, Ger. Doustraat 49, IJmuiden. Duinker, P., zeeloods, Wijkerstraatweg 41, Velsen. Duinmeijer, D., arbeider, Schulpweg 92, Velsen. Duitscher, J., arbeider, Ger. Doustraat 26, IJmuiden. Duiveman, A„ sigarenmaker, Melklaan 106, Velsen. Duiveman, A., fabrieksarbeider, Melklaan 106, V.elsen. Duivenbode, van D., kantoorbediende, Marconistraat 14, IJmuiden. Duineveld, M„ zonder, Adrianastraat 9, IJmuiden. Duivestein, P., fabrieksarbeider, Walravenstr. 39, Velsen. Duizendstra, C., matroos, Jb. v. Heemskerkstr. 72, IJmuiden. Duk la-Kroone, Wed. J., Duinlustparkweg 58, Santpoort. Dukel, Fr., los arbeider, Noorderlaan 42, Velsen. 90

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 100