J .VELDHOVEN, SANTPOORT-STATION, Tel. 22306 Autogene Lasch- en Snijinrichting Dukel, L., havenarbeider, Breesaapstraat 44, IJmuiden. Dukel, P. J., los arbeider, van Nidekstraat 10, Velsen. Duker, E. Th., winkelier, Trompstraat 69, IJmuiden. Duik, den C., Snelliusstraat 23rd, IJmuiden. Duik, dien L. D., vischhandel., Kennemerlaan 92, IJmuiden. Duller, C. C. T., barbier, Fr. Naereboutstraat 17, IJmuiden. Dunker, K. F. J. H. M., varensgezel, Trompstraat 209, IJmuiden. Dunnebier, D. J., stoker, Bloemstraat 140, IJmuiden. Dunnebier, J. C., aannemer, Kennemerplein 2, IJmuiden. Dunnen, den A., fabrieksarbeider, de Ruyterdw.straat 19, IJmuiden. Dunnen, den C. A., arbeider, IJmuiderstr.weg 129, IJmuiden. Dunnen, den J., spoorlegger, Keet Velserbosch, Velsen. Dunnen, den J. H. A., fabrieksarbeider, De Lethstraat 21, Velsen. Durr, E. F., koopman, Hagelingerweg 129c, Santpoort. Duvekot, L., zonder, P. Heinstraat 50, IJmuiden. Duvergé, F. C. G., leeraar H.B.S., Hoofdstraat 409, Sant poort. Duwel, W. F. H., Hageveldstraat 2, Santpoort. Duyckinck Sander, G., directeur Gem. visscherijschool, Stationsweg 81, Velsen. Duijkers, J. H., kantoorbediende, Willebrordstr. 8, IJmuiden. Duijn, A., los arbeider, Willemsbeekweg 6, IJmuiden. Duijn, B., gemeentearbeider, Voorplaats 29, Santpoort. Duijn, Chr., tuinder, Noorderdorpstraat 9, Santpoort. Duyn, C., stoker, Trompstraat 13, IJmuiden. Duyn, H., groententeeler, Westlaan 5, Santpoort. Duyn, H., wegwerker, Overbildtweg 3, Santpoort. Duyn-Pannevis, Wed. H., Hagelingerweg 142, Santpoort. Duyn, J., arbeider, Ger. Doustraat 69, IJmuiden. Duijn-Piso, Wed'. W., Ogelwightstraat 9, Velsen. Duijn-Zijfers, Wed. J., Overbildtweg 28, Santpoort. Duyn, J. J., arbeider, Overbildtweg, 28, Santpoort. Duyn, N., grondwerker, Hoofdstraat 490, Santpoort. Duyn, S. J., tabaksbewerker, Kruisstraat 9, Velsen. Duyn, Th., betonwerker, Willemsbeekweg 8, IJmuiden. Duijn, Th., koopman, Wijkerstraatweg 265, Velsen. Duyn, W., arbeiden, Willemsbeekweg 51, IJmuiden. 91

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 101