K. TIJSSEN, Mag. DE ZON, Snelliusstraat 23, Tel, 299 Duijn, W. H., broodbezorger, Wijkerstraatweg 131, Velsen. Duijn, van A., gasfitter, Voorplaats 62, Santpoort. Duijn, van B., visscher, Hadleystraat 37, IJmu den. Duijn, van C», arbeider, Hoeksteeg 4rood, IJmuiden. Duyn, van H., tuinder, Middenduinerweg 85, Santpoort. Duijn, van H., los arbeider. Piet Heinstraat 42, IJmuiden. Duyn, van H., veldarbeider, Noorderdorpsstraat 13, Sant poort. Duyn, van H., visscher, Kompasstraat 48, IJmuiden. Duyn, van P., t'mmerman, Kompasstraat 24, IJmuiden. Duijn, van Th., scheepsklinker, Vlierstraat 10, IJmuiden. Duyn Schouten, van der, electricien, Kompasstraat 32, IJmuiden. Duijve, B., electricien, Smidt v. Gelderstraat 19, Velsen. Duijvelshof, Th., C., metaaldrahier, de Ruyterdwarsstraat 6, IJmuiden. Duijvelshof, Th. C., arbeider, Trompstraat 95, IJmuiden. Duijvelshoff, M. J., vischknecht, Wijk aan Zeeërweg 65, IJmuiden. Duijvelshoff, W. B., bankwerker, van Wassenaerstraat 3, IJmuiden. Duyvenbode, van C., kuiper, Frogerstraat 9rd, IJmu'den. Duyvenbode, van C., arbeider, Willem Beukelsz.straat 3, IJmuiden. Duijvenlbode, van J., kuiper, Middenhavenstr. 68, IJmuiden. Duijvenvoorde, van A., matroos, J. P. Coenstr. 5, IJmuiden. Duijvenvoorde, van A., machinist, Jb. v. Heemskerkstraat 90, IJmuiden. Duijvenvoorde, van C., visscher. de Rijpstraat 79, IJmuiden. Duijvenvoorde, van L., machinist, Jb. v. Heemskerkstraat 36, IJmuiden. Dijk, J., los arbeider, B. en A.kade 18, IJmuiden. Dijk, schipper, B. en A.kade 18,rood, IJmuiden. Dijk, M., arbeider, Amstelstraat 7, IJmuiden. Dijk, van A„ schuurknecht, IJmuiderstr.weg 67. IJmuiden. Dijk, van A„ loggerschipper, IJmuiderstr.weg 61, IJmuiden. Dijk, van A., loodgieter, Wijkerstraatweg 30rood, Velsen. Dijk, van A., electricien, Cederstraat 6, IJmu;den. Dijk, van B., stuurman, Zeeweg 116, IJmuiden. Dijk, van C., kapper, de Ruyterstraat 173. IJmuiden. Dijk, van C., loodgieter, Dennenstraat 15, IJmuiden. 92 Fil. Stationsweg 44 IJm O. - Bedden - Dekens - Matrassen.

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 102