Stark's Tandpasta DOET ZOO VEEL, KOST ZOO WEINIG. Dijkman, van J. G., handelsreiziger, Brederoodscheweg 86, Santpoort. Dijkmans, A. H. B., bankwerker, Trompstr. 207, IJmuiden. Dijksen, L., cargadoor, Kennemerlaan 76, IJmuiden Dijkshoorn, C., winkelier, B. en Arnoldkade 24, IJmuiden. Dijkshoorn, N., matroos, Spilbergenstraat 5, IJmuiden. Dijksma, T., veldarbeider, Westlaan 8, Santpoort. Dijkstra, A, huisknecht, B. en Arnoldkade 13, IJmuiden.* Dijkstra, A„ verpleegster, Duinlustparkweg 54, Santpoort. Dijkstra, A. D„ ambtenaar secretarie, Wijkerstraatweg 59, Velsen. Dijkstra, A. H. C., onderwijzeres, Kennemerpl. 5, IJmuiden. Dijkstra, D., dameskapper, Wijk aan Zeeërweg 56, IJm. Dijkstra, G., winkelbediende, Meervlietstraat 60, Velsen, Dijkstra, L., timmerman, Lagersstraat 6, IJmuiden. Dijkstra, P., gymnastiekleeraar, Kennemerlaan 99, IJmuiden, Dijkstra, Th., timmerman, Willebrordstraat 44, IJmuiden. E Ebbeling, D., plaatw'erker, Roggeveenstraat 16, IJmuiden. Ebbeling, K„ spoorwegarbeider, Eikenstraat 36, IJmuiden. Ebben, A. R., timmerman, de Rijpstraat 63, IJmuiden. Eek, van P., slager, Jb. v. Heemskerkstraat 61, IJmuiden. Eek, van S. Th., kleermaker, Zeeweg 29, IJmuiden. Eekhard, L., controleur, Corverslaan 76, Velsen. Edcius, N. H., arbeider, Pr. Krugerstraat 94, IJmu'den. Edel, J., machinist, Lumeystraat 38, IJmuiden. Eden, van D. J. H., machinist, Torricellistraat 31, IJmuiden. Eden, van H., Stephensonstraat 68, IJmuiden. Edens, J. A., machinist, Meidoornstraat 29, IJmuiden. Edses-Blom, Wed. J., Gr. Hout- of Koningsweg 44, Velsen. Ee, van A. C., schilder, Wijkerstraatweg 213rood, Velsen. Eeken, A. H., slager, Kalverstraat 77, IJmuiden. Eeken, van B., spoorwegarbeider, Hagelingerweg 27, Sant poort. Eeken, van B., los arbeider, Uiterjdaalstraat 43, Santpoort.. Eeken, van G, fabrieksarbeider, Hagelingerweg 64, Sant poort. Eeken, van E., reiziger, Leeuweriklaan 44, IJmuiden. Eeken, van J., arbeider, Hagelingerweg 25, Santpoort. Eeken, van S„ metselaar, Schuitstraat 10, Santpoort. 96

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 106