Radio- en Fotoinrichting „Elvé", Velsen N. Wijkerstraatweg 28 (bij de Pont) Moderne Inrichting. Faber, F., onderwijzer, Kennemerlaan 81, IJmuiden. Faber, K., hoofd eener school, Kennemerplein 15, IJmuiden. Fabert, P. A. J., winkelbediende, Wijk aan Zeeërweg 168, IJmuiden. Falk, J., vischkooper, Kanaalstraat 254, IJmuiden. Falk, J. E., vischkooper, Julianastraat 36, IJmuiden. Fange, van den J. R., arbeider, Brederoodscheweg 48, Sant poort. Fange, van der S., veehouder, Rijksweg 517, Santpoort. Faro, J. J., kommies belastingen, Oosterduinweg 18, IJmuiden. Fatels, J., tuinder, Melklaan 95, Velsen. Feber, de A. J., los arbeider, Zeeweg 59, IJmuiden. Feber, de C„ metselaar, Velserduinweg 185, IJmuiden. Feber, de-Kuijper, Wed. D., Kalverstraat 180, IJmuiden. Feber, de-Koster, Wed. J. F., Vlierstraat 4, IJmuiden. Feber, de-Wilterman, Wed. J. F., Willemsbeekweg 65, IJmuiden. Feber, de P., stoker, Willemsbeekweg 4, IJmuiden. Feber, dë-Binnenmars, Wed. P., Kalverstraat 182, IJmuiden. Feche, W., Fazantenlaan 7, IJmuiden. Feddema, R., filiaalhouder, Huygenstraat 64, IJmuiden. Fedder, A., kantoorbediende, Duin- en Kruidbergerweg 23, Santpoort. Feenstra, H., Julianakade 6, IJmuiden. Feenstra, J., schilder, Corverslaan 60, Velsen. Feith, J. M., Burg. Enschedélaan 73, Santpoort Feitsma, J., onderwijzer, Wilhelminakade 40, IJmuiden. Felginus, J., timmerman, Melklaan 19, Velsen. Felix, J., fabrieksarbeider, Melklaan 8, Velsen. Fenenga, J., beambte visschershaven, Oosterduinweg 22, IJmuiden. Fennell, E., caféhouder, B. en A.kade 12, IJmuiden. Fennell, G., koopman, Frogerstraat 59rood, IJmuiden. Fennema, J., overwegwachter, de Weerdstraat 6, IJmuiden. Fenstra, P. D., koopman, Bloemeradaalschestraatweg 133, Santpoort. Fercken, K., Trompstraat 80, IJmuiden. Ferment, J., comm. eff.. Middendorpstr. 5, Santpoort. Fernhout, J. A., scheepsbouwer, Hadleystraat 51, IJmuiden. Ferren, H. Ch., handelsagent, Vinkenbaan 15, Santpoort. 103

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 113