Boot Stationskoffiehuis Ill Bloemenmag. „Freesia" - M. W. Jonker, Santpoort-Station Bloemend.weg 135 - Tel. 22512 - Moderne Bloemwerken. P. van Gils v/h van Heijst KANAALKADE L 1 Prima Consumptie Billijke prijzen Gezellig zitje aan het Noordzeekanaal Ginneken, van C. J., machinist, Popelstraat 7, IJmuiden. Gisin, A., machinist, J. v. Heemskerkstraat 94, IJmuiden. Gjallema, J., timmerman, Hagelingerweg 47, Santpoort. Gjallema, P., timmerman, P. Heinstraat 48, IJmuiden. Gjertsen, B. M. L., bakker, Willemsplein 6, IJmuiden. Glas, A., schipper, Huijgenstraat 36, IJmuiden. Glas, A., visscher, Vareniusstraat 6, IJmuiden. Glas, A., arbeider, Bloemstraat 115, IJmuiden. Glas, A., stuurman, W. Barendszstraat 38, IJmuiden. Glas, A., visscher, Bloemstraat 70rood, IJmuiden. Glas, A„ matroos, Pres. Steynstraat 1, IJmuiden. Glas-Gravenmaker, Wed. C., Bloemstraat 96, IJmuiden. Glas, C., koopman, Biezenweg 6, Santpoort. Glas, D., visscher, Kompasstraat 33, IJmuiden. Glas, D., smid. Velserduinweg 113, IJmuiden. Glas, G., vischhandelaar, W. Barendszstraat 50, IJmuiden. Glas, J., winkelier, Jb. v. Heemskerkstraat 44, IJmuiden. Glas, visscher, Bik en Arnoldkade 6rood, IJmuiden. Glas, J., visscher, Bloemstraat 61, IJmuiden. Glas, J. J., manufacturier, Kalverstraat 15, IJmuiden. Glas, K., vischknecht, Ratelstraat 3, IJmuiden. Glas, L. J., manufacturier, Cederstraat 42, IJmuiden. Glas, N. A. J., koopman, Bloemendaalschestraatweg 132, IJmuiden. Glas, P., schipper, Sirenstraat 15, IJmuiden. Glas, T., stuurman, Snelliusstraat 6, IJmuiden. Glas, W., vissc'her, v. Wassenaerstraat 57, IJmuiden. Glas, W., visscher, Bloemstraat 56, IJmuiden. Glazenier, J4 F», vischhandelaar, Julianakade 32, IJmuiden. Gleijsteen, F., metselaar, Ogelwightstraat 18, Velsen. Gleijsteen, W, arbeider, Ogelwightstraat 14, Velsen. Glim, H„ fabrieksarbeider, Planciusstraat 43, IJmuiden. (aankomst der booten)

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 121