116 N.V. Melkinrichting „Velsen", Tel. 2062, Beverwijk VOOR PRIMA MELK EN MELKPRODUCTEN. Graaf, de J., arbeider, Adrianastraat 1, IJmuiden. Graaf, de J., veldarbeider, Heidestraat 12, IJmuiden Graaf, de J., winkelier, Hagelingerweg 51, Santpoort. Oraat, de J. C„ bakker, Bloemendaalschew. 158, Santpoort Craat, de J. D., metselaar, Stationsweg 87, Velsen. Graaf, de J. W., arbeider, van Langeveldstraat 20," Velsen. Craat, de L., fabrieksarbeider, Melklaan 20, Velsen. Graaf, de L., arbeider, Wijkerstraatweg 167, Velsen. Graaf, de L,, los arbeider, Biezenweg 93, Santpoort. Graaf, de P., fabrieksarbeider, Planciusstraat 49, IJmuiden. Graaf, de S., spoorwegarb., Lagersstraat 34, IJmuiden. Giaaf, de S. J„ bakker, Tuindersstraat 74, IJmuiden. Graaf, de T., Planciusdwarsstraat 2, IJmuiden. Graaf, de W., Kruidbergerweg 46, Santpoort. Graaf, de W., bootsman, Annastraat 21. IJmuiden. Graaf, de W., huishoudster, Stationsweg 66, IJmuiden. Graaf, de W. H., stoker, Stephensonstraat 64, IJmuiden. Graaf, de W. J., visscher, Evertsenstraat 3, IJmuiden. Graaf, de IJ., transportarbeider, Pr. Hendrikstraat 65rd, IJmuiden. Graaf, van de F., Tulpenstraat 13, Santpoort. Graaff, de A., visscher, Wilhelminakade 37rd, IJmuiden. Graaff, de C., los werkman, Kon. Emmastraat 2, IJmuiden. Graaff, de-Wal, van der Wed. C., Kruidbergerweg 64, Santpoort. Graaff, de C. S., klerk bij de politie, Mahustr. 10, IJmuiden, Graaff-Hoogerwerf, Wed. D„ Stephensonstraat 42, IJmuiden. Graaff, de H., werkman, Uitendaalstraat 24, Santpoort. Graaf, de H„ typograaf, van Speijkstraat 12, IJmuiden. Graaff, de H., hoofd eener bewaarschool, Julianakade lórd, IJmuiden. Graaff, de Heide, van der Wed. W., Pr. Steynstraat 28, IJmuidetn. Graaff, van der J., matroos, Pr. Hendrikstraat 57, IJmuiden. Graaff, van der J., kapitein binnenvaart, Kanaalstraat 21, IJmuiden. Graaman, A. H. J., tuinder, Hagelingerweg 230, Santpoort. Graaman, H. A., groentenhandelaar, Zeew^f 372, Driehuis. Graaman, J., tuinder, Wijk aan Zeeërvoetpad 7, IJmuiden.

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 126