Stark's Tandpasta DOET ZOO VEEL,KOST ZOO WEINIG. Groen, N., visscher, Haringkade 10, IJmuiden. Groen, P., visscher, Vareniusstraat 4, IJmuiden. Groen, P., los werkman, Pr. Hendrikstraat 33, IJmuiden. Groen, R„ matroos, James Wattstraat 39, IJmuiden. Groen, S., vischknecht, Jb. v. Heemskerkstr. 95, IJmuiden. Groen, T„ visscher, Willem Barendszstr. 14, IJmuiden. Groen, Th. H., tuinder, Gr. Hout. of Kon.wég 340, Velsen. Groen-Wijker, Wed. T., Willemsbeekweg 58, IJmuiden. Groen, W„ kuiper, Eschdoornstraat 7, IJmuiden. Groen, W., visscher, Tuindersstraat 11, IJmuiden. Groen, W., lichtwachter, Middenhavenstraat 8, IJmuiden. Groen, W., vischventer, Planciusstraat 29, IJmuiden. Groen-Goedhart, Wed. W., Willemsbeekweg 76, IJmuiden. Groenen, M. W., dienstbode, Kanaalstraat 23rd, IJmuiden. Groenen, P., dienstbode, Kanaalstraat 84, IJmuiden. Groenendaal, W. A„ procuratiehouder, Kanaalstraat 214, IJmuiden. Groenendijk, A„ onderwijzer, IJmuiderstr.weg 79, IJmuiden. Groenendijk, A., timmerman, Berkenstraat 13, IJmuiden. Groenendijk, D., chauffeur, Frans Naureboutstr. 6, IJmuiden. Groenendijk, H., chauffeur, Frans Naereboutstr. 4rood, IJmuiden. Groenendijk, M., zeevisscher, Planciusstraat 73, IJmuiden. Groeneveld, B„ voorslaander, Platanenstraat 10, IJmuiden. Groeneveld, D., machinist, Wijk aan Zeeërweg 111, IJmuiden. Groeneveld, H., machinist, Kanaalwoningen 7, Velsen. Groeneveld, J., fabrieksarbeider, Gr. Hout- of Koningsweg 282, Velsen. Groeneveld, J., zeevisscher, Kortenaerstr. lörood, IJmuiden. Groeneveld, J. Th., machinist, Schulpweg 8, Velsen. Groeneveld, J. W., los arbeider, Zeeweg 82, Velsen. Groeneveld, L., mach.-bankwerker, Casembrootstraat 60rd, IJmuiden. Groeneveld, P., kantoorbed., Driehuizerkerkw. 5, Velsen. Groeneveld, W., fustkuiper, Hadleystraat 2, IJmuiden. Groenevelt, E. M., apothekers-assistente, Koningsplein 8a rood, IJmuiden. Groeneveldt, K. A. L., arbeider, Berkenstraat 26, IJmuiden. Groenewald-Jonker, Wed. I., zonder, Zeeweg 129, IJm. 120

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 132