G. Hoek Zonen IJmuiden - Telefoon 326 Stark's Tandpasta DOET ZOO VEEL, KOST ZOO WEINIG. Machine- en Scheepssmederij Hoek, Zn., G., rep. inrichting v. machines, Midden Haven straat 50, IJmuiden, Tel. 326. Hoek, K„ monteur, Snelliusstraat 69, IJmuiden. Hoek, P., los arbeider, Vleetstraat 17, IJmuiden. Hoek, F. P., arbeider, Jacob van Heemskerkstraat 15, IJmuiden. Hoek, W., varensgezel. Kon. Wilhelminastraat 34, Hoek, W., visscher, Jacob van Heemskerkstr. 21, IJmuiden. Hoe\k, van der J., chauffeur, Engelmundusweg 9, IJmuiden. Hoek, van der J. G., machinist, Zeeweg 19, IJmuiden. Hoek, van der J. H., stoker, K. Zegelstraat 9, IJmuiden. Hoek, van 4er M, E., verpleegster, Dwarsweg 7, Velsen. Hoekstr, A„ arbeider, Buitenhuizerweg 15, Velsen. Hoekstra, P., huisknecht, Hageveldstraat 12, Santpoort. Hoekstra, R., schipper, Melklaan 53, Velsen. Hoekstra, S., arbeider, J. C. v. d. Sluijsstraat 11, IJmuiden. Hoekstra, S., stoker, Pr. Hendrikstraat 88, IJmuiden. Hoekstra, W., schipper, Ogelwightstraat 6, Velsen. Hoekstra, W., tabakshandelaar, Casembrootstraat 9, IJmuiden. Hoekstra, W., machinist, S. P. Kuyperstraat 8, IJmuiden. Hoen, A., los arb., Stationsweg 34, IJmuiden. Hoen, 't G. J., postambtenaar, Velserduinplein 7, IJmuiden. Hoenderdos, A., tuinder, Brederoodscheweg 35a, Santpoort. Hoenderdos, G., arbeider, Biezenweg'45, Santpoort. Hoenson, G. M., Willempslein 5rood, IJmuiden. Hoenson, L., bankwerker, Kanaalstraat 29rood, IJmuiden. Hoeven, van der A. G. M., R.K. priester, Kanaalstraat 226, IJmuiden. Hoeven van der, geb. Hogebirk, J„ Melklaan 116, Velsen. 143 Z.Z. Visschershaven

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 155